Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Magas, helyes, sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Magas, helyes, sportos, de enyhén antiszociális pasinak mennyi esélye van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem igénylem a társaságot,ha buliba hívnak se nagyon megyek.De magas vagyok,rengeteget sportolok,sokan mondták,hogy jóképű vagyok.
2012. máj. 5. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Annyi, amennyit adsz magadnak. ;)
2012. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az, hogy mi a jóképű, az mindenkinél más. amúgy én imádom a sportos srácokat.
2012. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diavolino44 ***** válasza:
Én is az vagyok! Szerintem ez nem gond legalábbis én nem vettem észre. Bár azért valami baj mégis csak lehet veled ha ide írogatsz önbizalom-növelés céljából.
2012. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Na, mennyi itt a sportolt magas szépfiú:)

Hogy-hogy nincs még barátnő? A jó partit általában hamar lefoglalják..

2012. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja,valamiért nincs túl sok önbizalmam
2012. máj. 5. 20:47
 6/15 A kérdező kommentje:
Néznek a jányok,de mivel nem ismernek,nemsokat beszélünk..mèg nem sokkal találkoztam aki tetszett
2012. máj. 5. 20:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor ott is magason van a mérce...

áh...:(

2012. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az önbizalomnövelést magadban kell eldöntened. ha nagyon akarsz, küldhetsz képet privátban, és elmondom, mi a jó rajtad (ha akarod azt is, min változtatnék), de nem kötelező. és ha azt mondják, jóképű vagy, fogadd el.
2012. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok esélye lenne!Én is ilyen vagyok teljesen,csak nőben! :)
2012. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Diavolino44 ***** válasza:

Mert nem akarok kapcsolatot. Az utóbbi 10 évben két hetet voltam szingli. Jah meg most 3 hónapja, de nagyon élvezem! :D


Kérdező: önbizalom nélkül nem fog berepülni a sült galamb a szádba! Az egyedülálló nők 50%nál elég ha annyit látnak hogy mersz feléjük nyitni, érdekled őket. Ha még suliba jársz az meg egy aranybánya!!

2012. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!