Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hagyjam a fenébe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam a fenébe, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leírom részletesen a történteket:


Van egy leányzó, akivel régen évekig nagyon jóba voltunk, szinte elválaszthatatlanok, aztán elkezdett valamit érezni irántam, és én is iránta, így összejöttünk. A kapcsolat elég rövid volt (1 hónap), majd 1 hónapig szinte csak nyers beszélgetések folytak közöttünk és csak gépen. Ezután úgy döntöttünk hosszas „huzavona” után, hogy adunk még egy esélyt a dolognak. 2 hétig bírtuk, nagyon jól működött minden, sokkal jobban, mint előtte, de mégis történt valami és szinte beszélni se akart velem, csak bujkált előlem, stb. Majd úgy döntöttem, hogy nem várok arra, hogy ő előkerüljön, felkerestem váratlanul, elbeszélgettem vele, közölte, hogy nem jött vissza annyira az az érzés, mint az elején, és nem tudja mi legyen velünk. Én mondtam, hogy akkor vége van, ennyi.

Ezután egy hónapig egyáltalán nem beszéltünk most. Nemrég elkezdtünk beszélni, megbeszéltük, hogy nem haragszunk egymásra, de kérte, hogy ne beszéljünk sokat, mert nem akar bolygatni, mire én mondtam neki, hogy nem kell félnie, mert már semmi olyat nem érzek, amit korábban éreztem. Erre megsértődött, mondván : „hamar ment és talán nem is szerettem annyira, így hát jobb mindkettőnknek.” Ez egyébként nem igaz, mert én nagyon szerettem, de nem tudok mit tenni, le kellett győznöm az érzéseket. Ettől függetlenül néha még mindig bizsereg valami, de nagyon nagyon ritkán. Ma ráírtam, de nem nagyon akart beszélgetni, csak rövid válaszokat adott, ő semmit sem írt magától és közölte, hogy zavarom.


Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett, ez egy bonyolult ügy, volt még sok-sok bonyodalom, és már meg is bántam, hogy összejöttünk, hiszen egy remek barátság romlott meg. A kérdésem az, hogy szerintetek hagyjam és ne foglalkozzak vele többet, vagy próbáljam meg helyretenni a dolgokat? Nekem azért hiányzik, mint barát, és fáj, hogy ezt tönkretettük.....



Köszönöm!


|H.Gábor|


2012. máj. 5. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

én mindkét komolyabb exemmel nagyon jó barátságban vagyok, egyrészt lehet azért, mert nem saját hibánkból mentünk szét egyikkel sem, másrészt lehet azért, mert mint személyiségek is kedvelem őket, és csak azért, mert egy komolyabb dolognak vége lett, miért ne lehetnénk barátok? mai napig együtt iszunk, pizzázunk, egy csomót dumálok velük


szerintem próbáljátok meg, mint barátság: nem kell erőltetni, semmi sem tabu (veszem azt: kapcsolatok azóta, mostani szerelmek, stb.) mert miért ne lehetnétek újra jóban?

2012. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. :) Csak lehet, hogy most időt kell neki adnom, mert eléggé „megsértődött” és elutasítóvá vált. Szeretném, ha újra jóba lennénk (barátilag), mert hiányzik.
2012. máj. 5. 23:41
 3/4 anonim válasza:
szerintem ha azzal jösz, hogy "maradjunk barátok" azon rohadtul ki fog akadni.Az hogy megsértődött arra utal hogy neki még fontos mit érzel iránta. persze ez csak szerintem van így nem ismerem a helyzetet.
2012. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megsértődött, mert dobtad. Hagyd a fenébe!
2012. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!