Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam a fenébe vagy mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a fenébe vagy mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már kb 2 hete együtt vagyok. Mindig mondja nekem hogy tetszek neki blabla. Tegnap úgy volt hogy bulizni megyünk de én lekéstem a vonatomat és hazamentem, majd felhívtam hogy így már nem akarok menni mert már így is késő volt és nem szeretek az utcán mászkálni ilyenkor.

Erre: hogy eljön értem kocsival de most nincs pénze benzinre és kérjem el a szüleimtől, akkor nagyon szívesen kijön, vagy keltsem fel apukámat hogy vigyen be a városba azért hogy én bulizzak...(na most ez nálunk nem így megy és pofám nem volt hozzá)

Megkértem hogy jöjjön ki elém legalább a vonatig, hogy metróznom ne kelljen, de nem akart mert az neki kitérő és vár a metrónál.

Ezen a héten nem is találkoztunk mert elvileg sok dolga volt, meg nem nagyon irkált már üzenetet sem de hogy hétvégén bulizunk.

Furcsa dolgai vannak néha és nem igazán értem.

Most ezt én reagálom túl? Vagy fiúk ti azért elkíséritek a barátnőtöket legalább egy darabig?


2011. okt. 15. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
volt már olyan hogy elkísértem a barátnőmet valahova, és lemaradtam valamiről emiatt de úgy érzem megérte...
2011. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, mert ha van igazi vonzódás, akkor a pasi nem jön ilyen szövegekkel, valószínűleg nem igazán érdekled , keress olyat aki mindent megtesz hogy rádszánja az idejét, mert az ilyenek sok csalódást okoznak sajna.Még egyszer: HAGYD.
2011. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!