Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kamuból azt kérdeztem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kamuból azt kérdeztem, hogy hallottam valamit rólad, meg egy lányról. Akkor mit jelent az alábbi reakció?

Figyelt kérdés

egyáltalán nem akadt ki, hogy féltékenykednék.

nem kezdett el ideges lenni, semmi, hanem:


"beszélgess azzal a nővel, akivel átb*sztalak.én befejeztem"


szóval mi ez a hirtelen szakítósdi szerintetek?



2012. máj. 6. 11:14
1 2
 1/19 jin ***** válasza:
Azt hogY rosszul esett neki hogy ezt feltételezed róla és szakított
2012. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A pasik kegyetlenül rühellik az olyan nőket, akik kitalálják a problémákat. Hazudsz, felelősségre vonsz olyan dolgok miatt, amik csak a képzeletedben élnek és még csodálkozol, hogy nem akar ebben részt venni?
2012. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

a pasiknak nem tetszik ordibálnak, kiakadnak, utálnak, de nem szakítanak...max a 20-adik alkalomnál.

nem az elsőnél...

ha alaptalanul vádolják őket.

2012. máj. 6. 11:26
 4/19 anonim ***** válasza:
Te mit tennél ha alaptalanul megvádolnak? Elkezdesz magyarázkodni? Azzal csak rontanál a helyzeten! Ezt benézted, a srácnak igaza volt.
2012. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

tőlem minden nap olyanokat kérdez, hogy flörtölök e a munkahelyemen!


és igenis megnyugtatom, vagy ha már idegesít, sem szakítok vele!!!!

2012. máj. 6. 11:32
 6/19 A kérdező kommentje:

és egyszer azt mondtam neki, aki ártatlan az nem védi magát...

lehet ezzel él

ki tudja

2012. máj. 6. 11:33
 7/19 A kérdező kommentje:

ne tegyen már itt bárki úgy, aki ilyenért szakítana.

mindenhol minden kapcsolatban megesik az ilyesmi.

2012. máj. 6. 11:34
 8/19 anonim ***** válasza:
Amit te írsz, a megbocsátósdi, az akkor van, ha elvakultan szerelmes és/vagy még párszor meg szeretne dugni. Okos férfi hamar otthagy egy megbízhatatlan hazudozó csajt...
2012. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyébiránt ki kell, hogy ábrándítsalak, nem minden kapcsolatban esik meg az ilyesmi és nem, nem normális dolog. Sokkal inkább szánalomra méltó.
2012. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

én akkor szakítanék, ha ég a ház...


ti meg beveszitek egyből a reakciót.

a párom rafináltabb.

2012. máj. 6. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!