Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 lány közül melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lány közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek, a helyzet a következő:

17 éves vagyok, humoros, meg miegymás, de most van két lány is, akik tetszenek nekem, viselkedésük sokban hasonlít: picit félénkek, okosak, kedvesek hozzám, sokszor kérnek bocsánatot tőlem stb. (ragoznám, de az a tipikus vágyálmom mindkettő).

A különbség csak annyi, hogy az egyikkel ritkán lehet 2-esben lenni (pedig már 2 éve ismerem), gyorsan hív még egy másik közös barátot a találkozóra. Amikor tényleg kettesben vagyunk, mindig kérdezgeti, hogy szeretem-e, illetve a másik jelöltemről kérdezget, és amikor elbúcsúzunk egymástól mindig egy olyan érzés van bennem, hogy „ezt nem kellett volna!”…

A másik lánnyal könnyen lehet találkozót szervezni (őt november óta ismerem), mindenféle meglepetés nélkül, persze nem szereti, ha én fizetem a mozit (…). Tényleg bárhova eljön velem (mivel ő nem tud, annyit az előbb említett jelöltről ő nem kérdezget róla), finoman szólva zavarban vagyok, ha a társaságát élvezem. Alig bírom levenni a szememet róla (…) A búcsúzáskor az érzés bennem: „miért nem csináltál többet?”


2009. jún. 24. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát,ez elég nehéz döntéshelyzet.Mérlegelj alaposan,pl. vegyél olyanokat számításba,hogy 2 éves barátságot érdemes-e felrúgni egy kétes érzelemért,mivel írtad,hogy mindent megbeszéltek(csajozós ügyek) vagy azt,hogy kihez-milyen szinten vonzódsz,kivel tudnád elképzelni inkább,hogy boldog leszel.Én ennyit tudok tanácsolni,remélem segítettem!

L/17

2009. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján a második!!!(szerintem)
2009. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a második :)
2009. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
második:)
2009. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Láthatóan jobban érzed magad a másik csajjal. Az elsővel feszült a hangulat..szerintem tök mindegy, hogy hány éve ismered, a lényeg, hogy te jól érezd magad:D Én is így voltam egy sráccal, hogy tök kedves volt megminden, de megismertem egy másik srácot, akivel csomót tudtam hülyülni meg tök jól éreztem magam vele és az első srác meg folyton szenvedett, hogy ő olyan unalmas stb..már kezdtem tényleg megunni, úgyhogy a második sráccal voltam egy ideig, aztán mondjuk rájöttem, hogy ő meg túl pörgős..már kicsit sok:D Na mindegy, a lényeg, hogy ha jól érzed magad avval a lánnyal, akkor őt válaszd.

15/L

2009. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
második,egyértelmű:) szerintem számodra is. csak mivel a másik lány is tetszik ezért nem tudsz dönteni. de láthatóan a második lánnyal sokkal jobban érzed magad és jobban szeretsz vele lenni. úgyhogy hajrá ;)
2009. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a második :D hajrá :)
2009. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!