Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladom a hatalmi pozíciómat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladom a hatalmi pozíciómat, ha megmondom a barátnőmnek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Gondolom érthető a kérdés, úgy érzem szeretem őt, de nem szeretném így kiadni magamat, mert esetleg kihasználná, hogy így megnyíltam neki.
2012. máj. 6. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miféle hatalmi pozíció? Van egyáltalán olyan egy kapcsolatban? Maximum a kutyanevelésnél kell így odafigyelni.....


Amúgy kérdésre a válasz:

1. nem nem adod fel mert NINCS olyan hogy hatalmi pozíció egy tisztességes kapcsolatban.


2. általában akik szeretik egymást és felnőtt gondolkodással rendelkeznek azok megmondják egymásnak hogy "szeretlek".

2012. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem!

ha meg kihasználja h megnyílsz elötte akkor nem érdemes tovább fenntartani ezt a kapcsolatot.

2012. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én értem a problémád. Mindig csak annyit kell megadni, amennyit nagyon igényelnek v egy kicsit kevesebbet. Mihelyst túl kedves az ember, valóban kihasználják....
2012. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem történt még köztetek egy csók sem,akkor én mondom, hogy felesleges szerelmet vallani.Ha már találkozgattok,történt csók és hasonló dolgok, akkor nyugodtan mond el, hogy mélyek az érzéseid felé.
2012. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez sajna ilyen. Vagy kiadod magadat, és van egy valós kapcsolatod, vagy van egy ember akivel feszínesen beszélgettek és néha dugtok.
2012. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolat nem hatalmi harc, mondd neki nyugodtan. Ezt a pasik amúgy is később kezdik el érezni, mint a nők, valószínűleg már ő is mondaná, de nem akar olyan helyzetet, hogy ő szerelmet vall, te meg azt mondod, hogy kösz. (Feltéve persze, hogy túlvagytok már jó néhány randin, csókon, esetleg szex.)
2012. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Nem, akkor adod fel az azt érezteted vele, hogy a seggét is kinyalnád. Nem tudom szebben mondani..., de érted. Szerintem hiányozhat a lelkiség a kapcsolatotokból ha nem tudok ilyet megbeszélni vagy egyáltalán meg kell beszélni.


21/N

2012. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!