Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom? 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? 8 hónapja tart a távkapcsolatom a barátommal, még két hónap és hozzáköltözök. Tegnap elment munka után a haverjával sörözni, és azt akarta, hogy miután hazaér (hajnali 1-2 óra) felhív telefonon beszélni, elköszönni.

Figyelt kérdés

Én mondtam neki, hogy hétfőn érettségizek, ma ki szeretném magamat pihenni és a tanulásra koncentrálni, majd inkább ma beszélünk.

Erre megsértődött, hogy nekem miért nem fontos az, hogy beszéljünk. Odáig fajult a dolog, hogy a végén jó szórakozást kívánt más férfiakkal. Azt hitte, hogy nálam most valami más pasi van, azért nem akarok vele majd beszélni. Azt is mondta, hogy most ezzel bebizonyítom azt, amit mindig is sejtett. Én csak néztem, hogy most mi van. Akkor miért van tulajdonképpen velem, ha ennyire féltékeny és nem tud bennem megbízni? Ma reggel azt mondta, hogy csak nagyon szeretett volna velem még beszélni és rosszul esett neki, hogy nem tudtunk. Meg hogy a távolság megbolondítja, és hogy nagyon hiányzok neki... Na de akkor is hogy mondhat ilyet? Kicsit összezavarodtam. Ti mit tennétek a helyemben? Miért nem tudja megérteni, hogy nekem az érettségi fontos?



2012. máj. 6. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

én nem értem mi a bajod..

beszélni akart veled, te meg leráztad. höhh.

érettségire meg nem most kell tanulni. volt rá 4 éved.

2012. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tanulni ugyan nem kell, de pihenni nem árt. Mondjuk szombat este 1-2 körül mi van abban, ha felébreszt, váltotok három szót, aztán majd visszaalszol? Ilyenkor azt kell mondani, hogy jólvan, hívj nyugodtan, de lehet, hogy elalszom, akkor se aggódj drágám. Ennyi.

BTW én örülnék, ha buliból hazafelé menet a páromnak ez lenne a legfontosabb, hogy még hallja a hangomat. Ez szerintem aranyos.

A féltékenység része viszont nem olyan jó, de a távolság miatt védhető.

2012. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele, ha megmondod neki, hogy most ne hívj fel az éjszaka közepén, mert szeretném kialudni magam az érettségi előtt. Ha ezt nem érti meg, elég önző.
2012. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Hülye vagy kérdező. Azt mondtad neki pihenni akarsz a mai napon meg tanulni. Erre itt lógsz GYIK-en, szép. A másik, azért mert felébredtél volna a hívására éjszaka, ma még tudnál pihenni.
2012. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mondjuk miért a haverjával sörözött...ennyi erővel ő meg csajozni ment.... ha inkább sörözni megy ahelyett hogy felhívna...akkor nem értem a hisztiét. no mindegy :D
2012. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

A féltékenységet sokszor a saját rossz lelkiismeret szüli.


És érettségi előtti este hajnalban maradjon a seggén a telefonjával együtt. Ahelyett, hogy támogatna, még direktbe b@szogat.


Nem is értem, hogy nem képes felfogni, hogy eddigi életed egyik legkomolyabb feladata előtt állsz. De mindenképp legstresszesebb.


Nyilván, pár év egyetemi képzés távlatából az érettségi tényleg nem egy nagy dolog, de akkor, ott bizony az. Aki ezt nem érti meg, az vagy soha nem tette le, vagy egy önző alak, aki nem képes a "szerelme" helyzetébe belegondolni.


A párod egy f@sz.



24F

2012. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az első válaszadóval értek egyet. Attól mert felhív éjjel 5 percre, te nem leszel fáradtabb reggel meg nem fogsz semmit elfelejteni, amit megtanultál.(ha mégis elfejeted, akkor meg nem tanultad meg...) Meg amúgy is ott volt 4 éved, hogy pihenj meg tanulj eleget, nem kell most mindent az érettségire fogni. Én örültem volna ha felhív éjjel csak azért, mert el akart búcsúzni, tök aranyos. úgyhogy a kérdésedre válaszolva, igen, túlreagálod.
2012. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!