Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nagyon féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon féltékeny a pasim?

Figyelt kérdés
Már 1 éve járunk és én őt szeretem a világon a legjobban, de ha van egy srác aki beszélget velem többet mint ami "normális" lenne akkor már balhé van. én leszoktam rázni az ilyen fiúkat mert tényleg nem is nézek másra de ettől függetlenül rossz mert csak vita van belőle. mit tegyek?
2012. máj. 6. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el.
2012. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire terrorizál és kisajátít, az már nem normális. komoly elbeszélgetést igényel.
2012. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom így kezdődnek azok az esetek is amiket a híradó ad, hogy: Féltékenységből megverte, vagy elhagyta ezért megölte című esetek.
2012. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Dobd ki. Az ilyenek csak azért tartanak barátnőt, hogy legyen kin uralkodni, meg legyen kit elnyomni.
2012. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
47%
Csak nem akar elvesziteni teged ;) ... bizik benned de masokban viszont nem es ebbol kiindulva gyanus neki minden mas fiu...."en is ijen vagyok"...az a lenyeg hogy probalj meg halgatni ra amit mond ;) nezd meg hogy reagal ra...abban biztos lehetsz hogy orulni fog ennek ;) garantalom hogy nem fogsz csalodni ha ezt megteszed es meg csak jobban fog szeretni... az ijenek mint a pasid meg jomagam ojan tipusu ferfi aki tenylegesen huseges es csak az az 1 no kel neki akivel van ;)
2013. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!