Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim féltékeny az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim féltékeny az összes fiú barátomra! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Lépni, lélegezni nem tudok nélküle.. nem mehetek két utcával arrébb át a legjobb barátomhoz, aki mellesleg az ő barátja is. Emellett állandóan az smseimet olvasgatja, és facebookomat nézegeti. Állandóan kérdőre von, hogy mit csináltam. Ha elmegyek a legjobb barátnőmmel VÁSÁROLNI, kicsapja a balhét. És a saját unokatesójára is féltékeny..(aki mellesleg sosem tetszett..csak pasim által megismertem és jóba lettünk) A saját hugát kiküldi a szobából és azzal jön, tiltsam le msnről. Amikor ő dolgozik és nem tudja épp mit csinálok, egyből azt mondja: biztos pasiztál facebookon. (neki nincs facebook-ja) Ha nem válaszolok 10 percen belül az smsére és mással vagyok és nem vagyok őszinte. Ez egy 4 éves kapcsolat. (pár nap múlva lesz a 4. évfordulónk) Nem szeretném otthagyni,mert szeretem. De beszélni sem lehet erről neki. Fogalmam sincs mi a teendő.
2011. aug. 11. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

És 4 éve folyamatosan ilyen?

Amúgy nem tudsz mást tenni, ezt mindenképp muszáj lesz megbeszélni. Ez tényleg nem normális viselkedés.

Lehet, hogy nem kedvesen kellene hozzáállnod, hanem kicsit megfenyegetni, hogy ha ezt nem hagyja abba, akkor baj lesz.

2011. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell itt fenyegetőzni.Le kell ültetni,szemébe mondani.Főleg akkor,ha már 4 éve együtt vagytok.22/F
2011. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy próbálja ki a maszturbációt láncfűrésszel.
2011. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elején nem ez ment, mivel valahogy magához kellett édesgetnie :/ Beszéltem én vele már szépen csúnyán, szakítás is volt miatta ( ő részéről) és akkor is, csak a lelki terror jött, hogy én elb@sztam az életét, én tönkretettem lelkileg.. pedig sose csináltam semmit, csak néha szerettem volna a barátaimmal lenni
2011. aug. 11. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosan.Leülsz vele,elmondod neki,hogy nem te tetted tönkre az életét,hanem ő a sajátját és a tiédet is a féltékenységével.22/F
2011. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
túldramatizálás. ez az egy szó jellemez mindkettőtöket :)
2011. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne hagyd,hogy uralkodjon rajtad!én is hasonló cipőben járok,korábban már párszor kikészültem emiatt.nehéz az észre hallgatni,de az tudja,hogy mit csinálj,a szíved csak terel.olvassál be neki rendesen,hogy ez nem így működik,ha nem hiszi el,hogy szereted,akkor hol a bizalom,és ha ő igazán szeretne,akkor hagyna egy bizonyos szabadságot,amire mindenkinek szüksége van.nem tudom hogy birod már 4éve,én másfél éve harcolok,és egyellőre csak a sikert látom ;) hát neked is sok sikert!


16/L

2011. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

23:03-as válaszoló vagyok


mi vagy 20szor szakítottunk,mire megértette,hogy hogy kéne :D én mindig leüvöltöttem a haját,mikor betelt a pohár,és amúgy a pasim eléggé egy erőszakos gyerek,úgyhogy nehéz dolgom volt.

2011. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Később majd meg is fogja tiltani, hogy másokkal találkozz, ha kell még meg is fog kopolni rendesen, ez így szokott működni. Te meg nem fogod otthagyni mert 4 éve vele vagy s szereted, s ő meg ezt kihasználva egyre többet meg fog engedni magának.
2011. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bas*d ki a pics*ba,. a barátok mindig fontosabbak, nálunk is ez volt, nem bántam meg, hogy kitettem, igaz, hogy most elmond minden kurv*nak, de legalább engem nem akar prózázon tartani. Hát ennyi lenne, találsz értelmesebbet. :)
2011. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!