Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nagyon gáz, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagyon gáz, hogy még nem (kétszer aláhúzva, orbitálisan nagy betűmérettel) volt barátom?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma nem is annyira komoly, mint amennyire nyomasztó. Itt a tavasz, előbújnak a medvék a bogarak és a szerelmes párok. Lényegében egyetlen dolog zavarta meg a lelki békémet. A fenti kérdés. 17 éves vagyok. Bizony, tizenhét, és még nem volt első csók, első randi, kézen fogás, semmi-de semmi. Szóval inkább csak a kíváncsiság szól belőlem, nem a kétségbeesés...jó egy picit talán elgondolkodtat, hogy ez a tény széttaposta az önbizalmamat, de annyira nem pánikolok....mert szinglinek lenni nem rossz...ugye?

(17/lány)



#barát #párkapcsolat #nuku szerelem #nyista barát
2012. máj. 6. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
kétszer aláhúzva, orbitálisan nagy betűmérettel) nem az.
2012. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez mostanában elég ritka de ne hidd hogy ez rossz, sőt:DD 19L
2012. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ha ugyanezt 27 évesen kérdeznéd, akkor mást mondanék.

Szinglinek lenni pedig akkor rossz, ha nem akarsz az lenni. Nagyon fiatal vagy még, akárhová alakulhat az életed, nem késtél le semmiről.

2012. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Írj priviben, ha van kedved ismerkedni!


22f

2012. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
te, hogy érzed az?
2012. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, amíg nincs egy hülye, aki idegesíthet és megszabhatja, mikor, merre, kivel. Pedig férfi vagyok. :D
2012. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Én 17 fiú vagyok és ugyancsak nem volt barátnőm (bár közre játszik, h csuda vagyok meg nem tudok kimozdulni, de sokak akik a fülcimpámat tépik, azt mondják h össze tudna az jönni...). Szerintem nem gáz, csak baszott kellemetlen egy jelenség xP.
2012. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Azért el ne halálozz fene keserű sorsodban...
2012. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nanana :D én sem veszem magam, és ezt a kérdést vagy problémát (ha lehet annak nevezni), annyira komolyan, hogy hónapokig bánkódjak, rágódjak rajta :D csak felmerült a kérdés, gondolkodtam rajta, és mivel a barátaim elfogult válaszára ( szinglinek lenni baróóó, függetlenség jeee) nem nagyon merek adni, így gondoltam itt objektív választ kapok :)

de nagyon köszönöm, hogy írtatok, tényleg. most megnyugodtam, és nem lesznek álmatlan éjszakáim :D

2012. máj. 6. 21:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az. 22 éves fejjel szintén ott tartok ahol te. Se barátnő, se kapcsolat, de még csak csók sem. És soha nem gondolkodtam el azon, hogy gáz-e :)

22/f

2012. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!