Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nagyon gáz, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagyon gáz, hogy még nem (kétszer aláhúzva, orbitálisan nagy betűmérettel) volt barátom?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma nem is annyira komoly, mint amennyire nyomasztó. Itt a tavasz, előbújnak a medvék a bogarak és a szerelmes párok. Lényegében egyetlen dolog zavarta meg a lelki békémet. A fenti kérdés. 17 éves vagyok. Bizony, tizenhét, és még nem volt első csók, első randi, kézen fogás, semmi-de semmi. Szóval inkább csak a kíváncsiság szól belőlem, nem a kétségbeesés...jó egy picit talán elgondolkodtat, hogy ez a tény széttaposta az önbizalmamat, de annyira nem pánikolok....mert szinglinek lenni nem rossz...ugye?

(17/lány)



#barát #párkapcsolat #nuku szerelem #nyista barát
2012. máj. 6. 21:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Szerintem örülj neki... Legalább érettebben kezdhetsz bele az egészbe. Mondjuk az fura hogy még egy csók sem volt, de nem gáz kicsit sem. :) Az a gáz, amikor a kislányok már 12 évesen sz*pnak. :)
2012. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna kérdést, abszolút minden megegyezik. :D

Én nem tartom gáznak, se rossznak ...jó mondjunk néha előtör belőlem egy kisebb féltékenységi roham mikor látok egy nyálas szerelmes párocskát, hogy mennyire szeretik egymást de ezt legtöbbször gyorsan leküzdöm.

Egyébként számomra ami tényleg a legidegesítőbb a legzavaróbb az egész szingli létben a család,a rokonok, az ismerősök és a barátnők állandó kérdései.

- Na és mi van a fiúkkal?

- Mikor akarsz már végre valakit?

- Láttad a X,Y,Z-t ugye milyen helyes? Nem akarsz velük összeismerkedni?

2012. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam, amikor először lett barátnőm. Csók is volt, kézen fogás is. Azelőtt én se hittem volna, hogy velem is történhet ilyen jó dolog. De megtörtént. 1 hónap után kilépett. -,- De ezek után egész más szinglinek lenni, mint azelőtt!

Egyáltalán nem ciki, hogy még nem volt kapcsolatod. Biztosan lesz, nyugi. (:

2012. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt még barátnőm, se első csók. Én úm. az igazira várok, nem eröltetem. Nem fogok csak azért összejönni valakivel, hogy elmondhassam, hogy van/volt barátnőm. Nincsen ilyen kényszerem. Az igazi ok még az is, hogy még senki sem bűvölt el annyira, hogy fülig beleszeressek -eddig. Igaz, utcán 10 méteres távolságban láttam már olyan lányt, akivel szívesen megismerkedtem volna (mert esélyt láttam arra, hogy összeillenénk), de nem az én műfajom ez a leszólítósdi dolog.

18/F

2012. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Szia.Szerintem tok jo ugy ahogy van.17 evesen mar nem csak egy gyerekkori csok lesz az elso.az hogy mar 12-13 eves lanyok mas emberek kozott nyalakodnak,szerintem inkabb szanalmas.en is 17 voltam amikor volt az elso parom :) 3 evig voltunk eggyutt,es bar vege lett,mindig ugy gondolok ra ahogy illik: Az ELSO szerelem :) ! most 23 vagyok.Te is rabukkansz majd valakire hidd el.lehet holnap,lehet 1 ev mulva,de eljon.es meglatod,megeri varni.
2012. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Valaki0702 ***** válasza:
0%
Ház azért egy barátod biztos volt... de ha nem az sem baj talán még nem találtad meg az igazit. 12/F
2012. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!