Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben elmennél-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben elmennél-e osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Általános iskola 7. osztályában jött hozzánk egy új tanuló, belépett, és nekem egyből megtetszett, szerelmes lettem. Ezt persze nem mondtam el senkinek. Aztán eljött a 8. osztály vége, mindenki más suliba ment, így én is és ő is. De aztán 2010 októbere környékén felvette velem a kapcsolatot neten keresztül, ahol beszélgettünk, kivel mi történt azóta stb. felvetette azt az ötletet, hogy találkozzunk. Éreztem, megint azt az érzést, amikor először megláttam őt, most már biztos voltam benne, hogy szerelmes vagyok. Jól sikerültek a találkozók, össze is jöttünk. A legboldogabb embernek éreztem magam, de aztán sajnos történt néhány dolog. Elkezdett bunkón viselkedni, erőszakoskodni, meg meg is ütött. Én persze mindezek ellenére vele maradtam, mert szerettem, és azt hittem, hogy abbahagyja majd valamikor, és minden olyan lesz, mint az elején. Nem így történt, folytatta tovább, ezt a fajta viselkedését, én pedig szakítottam vele, elkezdett sírni, meg mondta, hogy megváltozik, ne hagyjam el. Nem hatott meg, fél vet jártunk(2011. májusában szakítottunk) Eltelt egy év, azóta neki se, meg nekem se volt új kapcsolatom. Nekem hiányzik, és még érzek is iránta valamit. Nemsokára akarnak egy osztálytalálkozót szervezni, amin ő tuti ott lesz. Ha a helyemben lennél te elmennél rá, vagy nem? Ha igen, hogyan viselkednél vele, vagy beszélgetnél-e vele?
2012. máj. 7. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Félő hogy visszaesel.
2012. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te most a csaj vagy vagy a srác ?
2012. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a lány
2012. máj. 7. 17:42
 4/10 Ájron ***** válasza:
100%
Kérlek ne erősítsd bennem és férfi társaimban a sztereotípiát, miszerint a nőknek a bunkós erőszakos köcsögök kellenek... ne foglalkozz vele.
2012. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora Stockholm-szindrómával inkább ne menj el, mert a végén megint sírás lesz belőle. Ha mégis elmész, akkor legjobb, ha köszönésen kívül nem is szóltok egymáshoz. Kettesben pedig semmiképpen ne maradjatok.
2012. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hülye lennék elmenni...minél távolabb van, annál jobb.
2012. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 7. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább menj el, mert ha Ő nem akarja ki hagyni az osztálytalálkozót miattad, az azt jelenti, hogy nem kell tartanod tőle. És megérné neked egy fiúért kihagyni? Én nem hagynám.
2012. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elmennék. A hangsúly azon van, hogy OSZTÁLYtalálkozó! Ott lesz csomó volt osztálytársad, akivel már rég nem találkoztál, a suli vége óta nem is hallottál felőle, de most végre összeültök beszélgetni egyet, biztos te is kíváncsi vagy, mennyi minden történt velük az elmúlt években. Ne élezd ki arra, hogy ki lesz ott és ki nem. Gondolom nem 4-5 fős volt az osztályod, szóval nem kell nektek feltétlen beszélgetnetek! Emiatt ne dobd el a többiekkel való találkozás lehetőségét. Illetve 1 év nagyon sok idő. Lehet, hogy benned nem sok minden változott, de lehet, hogy ő már túllépett rajtad. Fájó ha még szereted, de megesik az ilyen, pláne, ha te szakítottál vele.

Dönts ahogy jónak látod, ez csak az én meglátásom, de azért remélem, nem hagysz ki egy ilyen lehetőséget:)

2012. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék, h találkozzak a többiekkel,de a sráccal egy szót sem beszélnék,max köszönnék neki.
2012. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!