Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmennél-e tanulni külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél-e tanulni külföldre úgy, hogy itt kell hagyd a barátnődet?

Figyelt kérdés
Nyertem egy ösztöndíjat egy külföldi egyetemre, elég korrektek a feltételek. Csak,hogy 1,5 éve kapcsolatban élek és nem tudom, hogy megérné-e az ott szerzett tudás, egy kapcsolat felrugását? Mitgondoltok?
2012. febr. 8. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalon vagyok:a barátom jövő félévtől Németországban fog tanulni fél évig.Én el tudtam ezt fogadni és megvárom őt(eddig is távkapcsolat volt a miénk,szóval valamennyire tudom,mit vállalok),a te barátnőd nem tudom,hogy vélekedik a dologról.Nem biztos,hogy vége lenne a kapcsolatnak,ha ki tudtok tartani egymás mellett és eléggé megbíztok a másikban,akkor működhet,de nem lenne könnyű,az biztos.

Külföldön tanulni pedig nagyon jó dolog lehet és sokat profitálhatsz belőle,az egyik csoporttársam fél évet volt Franciaországban nem olyan sok francia tudással,aztán hazajött és meg tudott csinálni egy nyelvvizsgát,szóval ha nyelvtanulás miatt mennél,akkor mindenképp megérné.

22L

2012. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én külföldön tanulok, alapból is, nem csak egy félévet. milyen messze lenne az a külföld a barátnődtől?
2012. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
El is fogok. Ő úgyis megy jövőre mesterszakra.
2012. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mmT ***** válasza:

Mindenképpen használd ki a lehetőséget. Az ösztöndíj kiváltság. Tényleg sokat profitálhatsz belőle: nyelvtudás, élettapasztalat, egy más világ megismerése, jól mutat a CV-ben.

A 1,5 éves kapcs pedig nem olyan hosszú idő még, pláne így, h fiatalok vagytok. Ha fél év múlva szétmennétek, akkor sajnálnád, h elmulasztottad az egyetemet. Ha ő az igazi, akkor távkapcsolatban is kitarthattok egymás mellett.

2012. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
El ám,mint a siccc....
2012. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Én meg leszarnám. Ha van valaki akit szeretek, nem köpöm arcon. Szar ez az ország, de utána mit teszel ha nincs veled aki kell, azért hogy élj? Lehet leszóltok, de én nem rúgnám fel a jelenlegi kapcsolatomat semmiért. Itt szar munkám van, szar fizetéssel, de van aki mellettem van. Mit érnék a végzettségemmel pénzemmel, ha nem lenne. Még annyit mondanék, ha megtudjátok oldani hogy találkozzatok alkalomattán, akkor menj, de én például 1-2 napot nehezen viselek asszony nélkül.


25/F

2012. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

El hát.Mindig azt mondom pénz beszél kisegér cincog.

Puncit bármikor szerezhetek főleg ha olyan a szakod ami versenyképes és tudsz vele pénzt keresni,kapcsolatokat építeni is kiváló,akár már dolgozhatsz is benne kint és nem 80-ért hanem minimum 400-ért,igen.

Egy kapcsolat nem ér meg annyit,hogy feláldozd a karriered,mondom puncit bármikor kaphat az ember.

Volt egy csaj sporttársam megnyerte többször a magyar-bajnokságot női testépítésben(fitneszes alakú volt),aztán többször vb bronzérmet is nyert.

A Joe Weider aki ezt az egész sportot megalkotta,mondta neki,hogy mehet ki Rio De Jairnoba,egy 16-17éves csaj volt akkoriban.A pasija meg elkezdte,hogy ,,te elmész,itthagysz,már akkor nem is fogsz szeretni engem".


Erre a bolond:,,na jó nem megyek".Mondanom sem kell két hónap múlva szakítottak és a csaj ott sírt az öltözőben.

2012. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó látni mások véleményét is erről:)
2012. febr. 9. 15:38
 9/10 A kérdező kommentje:

23:30 :

1800km-re :)

2012. febr. 9. 23:10
 10/10 anonim ***** válasza:
háát, 1800km azért elég sok...de ha addig van kis szabadideje valamelyikőtöknek és összeszed 1 kis lét, akkor 1 oda-vissza repjegyre bőven futja valamelyik fapadosnál. ha esetleg idáig fajulna a dolog, tudok ilyesmiben segíteni:D.
2012. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!