Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként hogy lehetne borostám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy lehetne borostám?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, de transznemű és férfinek érzem magam. Nem szeretnék hormonokat szedni ha lehet, ezen kívül hogyan oldható meg hogy legalább borostám lehessen? Hallottam hogyha borotválkozom naponta akkor megerősödik a szőr, és lesz! Igaz? Vagy muszáj hormonokat szedni? :(

2012. máj. 8. 16:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
tuti megerősödik. borotválkozz csak.
2012. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
vagy tesztoszteron vagy vársz 70 éves korodig.
2012. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Rakj fel műszakállt. [link]
2012. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy osztálytársam, minden létező helyen borotválta magát. Értsd: hát, mell!!, kar, arc!!!, szóval tényleg mindenhol. A mellei között egyszer volt egy fekete szőrszál, nagyon izgató volt....


Szerintem a borotva megoldás lehet.

2012. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha nö vagy és csak érzed magad férfinek, akkor csak a hormonszedés marad, ha arcszörzetet akarsz. Persze ez egyéb testi jegyekre is hat. A borotválkozásos szörnövesztés inkább babona. Mennyi idös vagy? ( Részben a hormonhatások, részben a testi jellegzetességek miatt kérdezem.)
2012. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Hát a szőr beültetéssel és a hormonos kezeléssel előbb lesz borostád.


A borotválkozásról csak annyit, hogy szerintem ez egy tévhit, hogy attól erősödik a szőrzet.


Erősebb lesz az magától is, nem kell ahhoz borotva.

Ez a hormonoktól függ.

26/F

2012. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

A borotválástól nem erősödik a szőrszál, ezt nem tudom, miből gondolják emberek, semmi köze hozzá.

Fiatal srácoknak mondogatják, borotválkozz, mert attól erősödik, pedig a tesztoszteron a bűnös.

Borostád csak jelentős mennyiségű tesztoszterontól lesz, de annak lesznek egyéb hatásai is, amit nem biztos, hogy szeretnél.

2012. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
23%
ha pics@d van,akkor ahoz is tartsd magad,ne akarj borostat!
2012. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
A hormon szedés az biztosabb.Amúgy sok ilyen nő van Magyarországon?
2012. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Aki köcsögösködik, annak üzenem, hogy elég szar így élni, hogy a 21 évem alatt egyszer sem éreztem magam nőnek (nem bánásmódot értem, hanem agyban nem érzem magam nőnek)! Mára E-s melleim vannak, amik még jobban elrontják a hangulatomat mert alig lehet lekötni! Gyűlölöm magam és ezen csak a szike segíthet, már évek óta gyűjtök egy mell eltávolító műtétre.


Szóval 21 vagyok, milyen egyéb más gondot okoz a hormon?

Azon is gondolkozom hogy ki kéne vetetni a méhem meg a petefészkeim, mivel azok rengeteg női hormont termelnek, plusz átok az értelmetlen, céltalan menstruációm is.

2012. máj. 8. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!