Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a leszbikusoknál egy párkapcsolat nem tud tartós lenni, és olykor sokkal gátlástalanabbul, és undorítóbban tudnak viselkedni, nőként, mint a pasik? :/

Figyelt kérdés
.

2012. ápr. 13. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem két ismerősöm is leszbikus, boldog párkapcsolatban élnek több éve mindketten. Szerintem embere válogatja...Rossz nőt fogtál ki.
2012. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel!
2012. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is az elsővel értek egyet!
2012. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy leszbi ismerősöm és ugyanez volt nála is:(
2012. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

A leszbik gátlástalanul tudnak nyomulni egy másik lányra.

Elég csak megnézni mondjuk a facebookon egy két ilyen lány adatlapját, és az ott levő képeket, illetve "képaláírásokat". Nem egy helyen meztelen képeken erotikus pózokban szerepelnek, a saját oldalukra feltöltve. Egyik - másiknak "lánynak" komolyabb munkahelye is van. Hogy tolerálhatják ezt a melóhelyen?

2012. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, mert bőven van ellenpélda!
2012. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, nem kell általánosítani...

Kérdező, sajnos rossz lányt fogtál ki, ha veled bántak el ilyen alaposan...:/ sajnálom. De ne add fel, mert a javarészük nem ilyen!! ;)

2012. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak sajnos ilyenek is.. Eddigi tapasztalataim szerint a legtöbb leszbikus csaj "bekattan" :DDD

Nézz amúgy L word-öt, abban vannak viszonylagosan hosszabb kapcsolatok.

2012. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az a baj szerintem, hogy ezt az állapotot nem könnyű elfogadni, először megharcolunk magunkkal, mikor tudatosul bennünk, hogy "meleg" vagyok, majd beavatjuk a hozzánk közel állókat, félünk az esetleges atrocitásoktól. rengetek elfojtás, feszültség halmozódik fel a melegekben, mert társadalmilag nem teljesen elfogadott tény az, h avalaki meleg. napjainkra tán már jobb a helyzet, a mai fiatal generáció jobban kezeli, és együtt tud élni vele, nem úgy az idősebb konzervatív réteggel, akik konkrétan betegségnek nevezik ezt az állapotot. ami egyébként csodálatos is lehet, mivel az ember érzéseiről, s annak kiteljesedéséről azól az egész. :) nem mi választjuk. csak erre a pozitív szintre van akink nagyon nehéz eljutni, ezért ha kijön belőle az "állat", az sokkal erélyesebb, mint a heteroszexuális embereknél, mert egy melegnél rengeteg elfojtás, megfelelési kényszer, és utálat gyülemlik fel.
2012. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!