Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok. Miért smároltok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.? kérdése:

Csajok. Miért smároltok le minden 2. pasit a bulikban, szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
ugy értem hogy ez az 1 bulis smárolás nekem nem igazán világos.szal hogy elmegyek discoba,berúgok,lesmárolok ezt-azt aztán nyugodtan alszok...szóval hogy is van ez?

#smár...
2012. máj. 8. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában a szeretetre éhes lányok csinálják ezt.
2012. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jól érzik magukat, ha nincs senkijük akkor semmi nincs benne. csak fogadják el az ilyenkor, hogy abba a buliba nemigen fogja komolyan venni senki, aki látta
2012. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem csinálnék ilyet :)
2012. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pasik, miért smároltok le minden 2. lányt a bulikban, szórakozóhelyeken?


Ez nem nem-kérdés, hanem emberfüggő. Ezt kellene végre megérteni.

2012. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 GenXstaR ***** válasza:
Tipikus tini dolog! Szárnypróbálgatásnak hívom. Ugyanis ez amolyan PR dolog. Szóval egy csajszi a saját vonzóságát akarja felmérni,de szegény elég hülyén csinálja,mert csak részeg balekokat támadnak le. És ugye amint a mondás tartja: Nincs ronda nő,csak kevés alkohol. Egyébként elég idiótának tartom az ilyen kis tinibukszákat,mert skalpokat gyűjtögetnek és versenyeznek a barátnőikkel és két barbibaba válóperjáték közepette fröcsögve vágják egymás szemébe a szombat esti számadatokat. Szánalmas és undorító. :)
2012. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
én azért mert idegesít hogy nincs pasim... egyszerűen hiányzik valaki az életemből akit megcsókolhatok, megölelhetek vagy bármi ilyesmi. és buliba meg arra a pár órára meg kapom ezt. utálom hogy ezt csinálom, de ha lenne egy pasim akkor soha nem tennék vele ilyet... csak hát túl finnyás vagyok pasi téren :/ és a mércét nem tudom lejjebb tenni
2012. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Így utólag nehéz megérteni, miért is csináltam. Most már eszembe se jutna. De anno, 16-17 évesen azért előfordult egyszer-kétszer. Mondjuk hozzá kell tennem, hogy nem buliztam valami sokat, kb félévente egyszer mentünk el. És nem tartoztam a "barbibabák" közé. Szeretetéhség? nem hinném. Szerintem nagyrészt kíváncsiság, nem angyon volt még tapasztalat, megismertem egy srácot, beszélgettünk táncoltunk (hozzáteszem nem síkrészeget és én sem voltam az) aztán jött a csók. és ahogy emlékszem, ez általában borzasztó kiábrándító volt. Így viszonylag gyorsan ott is hagytam a pasit. Nos ez így utólag visszagondolva nagyon nem volt szép viselkedés, de szerencsére ritkán fordult elő, aztán lett barátom és utána már nem mentem bele ilyenekbe. Vagyis felnőttebb korban hasonlóból lett egy-két egyéjszakás.
2012. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 GenXstaR ***** válasza:
Kedves 23:20! Ha szeretetre vágytál,akkor miért nem vártál egy normális pasira? Jahh mérce! Bocsi,de ez elég buta és gyerekes felfogás. Ha szeretetre van szükséged,szemelj ki egy srácot aki tetszik,beszélgess vele és hátha a belső tulajdonságai is megtetszenek és hidd el,ő majd ölel és csókol. De tudod ezzel a magatartással csak magad alatt vágod a fát,mert először is elkönyvelnek könnyű vérű nőnek és ugye annak híre megy. Másfelől pedig nem fog benned kialakulni egy egészséges kép a párkapcsolatok működéséről ,ami majd a jövőben válik cikivé.
2012. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nem csinálok ilyet. gáz ah valaki mindig ezt csinálja. a szeretethiánynak nem igazán ez a megoldása... 21L
2012. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 GenXstaR ***** válasza:
23:51. Remek gondolkodásmód!! :)
2012. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!