Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi esélye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaszi92 kérdése:

Szerintetek mennyi esélye van a kapcsolatomnak úgy hogy a párommal csak 3 hetente találkozok egy teljes hétvégére plusz egy napra? ő Németországba dolgozik; viszont max egy év és én is megyek ki Németbe

Figyelt kérdés

#kapcsolatomnak
2012. máj. 9. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esélyei vannak a kapcsolatodnak, hisz rendszeresen találkoztok, és hát határozott időn belül együtt is fogtok élni. Csak rajtatok múlik :)
2012. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgyis megcsal ne naívkodj :D
2012. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet a dolog. Ha megvan köztetek a kellő bizalom és hűség, akkor simán. Annyiból lesz nehéz, hogy ritkán találkoztok, de túl lehet élni. Az élet úgy hozta, hogy az én szerelmem pedig Amerikába költözik ki. Nekünk ugyan így nem megy, csak barátok maradunk ezután. De ugyebár Németország közelebbi és elérhetőbb, mint New York. Szóval hajrá!!! :)
2012. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is 3hetente találkozunk átlagban, de volt hogy 2hónapig nem láttuk egymást(bár ez csak egyszer fordult elő). Múlt év augusztustól vagyunk együtt, és kb 3hónap múlva esedékes, hogy összeköltözzünk. Nem mondom, hogy könnyű, de ha mind a két félnek megvan a kellő elfoglaltsága akkor az ilyen még jól is elsülhet. Szerintem nyugodtan "naívkodj"(mert mégis mi mást tehetnél?), nem aranyszabály hogy mindenki ráfázik a távkapcsolatokra, pláne nem az ilyen jellegűekre...
2012. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neketek a bíztató szavak...én teljes mértékbe meg bízok benne és ő is bennem így remélem minden továbra is jól fog alakulni
2012. máj. 10. 20:31
 6/7 anonim válasza:
Én 3 hónapot dolgoztam Németországban, utána haza kellett jönnöm befejezni a sulit. 10 hónap távkapcsolat után jövő hónapban költözök ki hozzá. 2 havonta tudtunk csak találkozni, de túléltük. :)
2012. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a pozitív válaszokat :D így magabiztosabb lettem :)
2012. máj. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!