Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtobb meleg fiu mért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtobb meleg fiu mért csak sexkapcsolat/alkalmi kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és nem találkoztam, beszélgettem olyan sráccal aki hosszabb kapcsolaott is akarna, mindenki csak : nem akarsz szexelni, néha osszejárhatnánk ,hogy lenyomjunk 1 kort.... meg hasonlok.... Nem azt alarom,hogy az utcán kézen járva járjunk vagy ,hogy utcán csok meg hasonlok, hanem ,hogy 1be vagyunk csak nem mutassuk.... Tudom hogy vannak ilyenek, de mért van ilyenekbol kevesebb? Mert ha egyszeuen tudják ,hogy melegek ,akkor miért ellenkeznek ellene?

2012. máj. 9. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
talán azért mert a köznép nem fogadja el ezt a fajta nézetet. nekem se tetszik és sose leszek meleg, de elfogadom a melegeket is. sok primitív ember viszont nem és lehet hogy attól félnek a sorstársaid hogy ebből valamilyen bajuk származhat. (nem oktalanul)
2012. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Elég sokat mozgok melegek között, és bár egyikük sem mondta ezt ki, de nekem az a meglátásom, hogy ez a (férfi)homoszexualitás velejárója. Ugyanis a hetero kapcsolatokban, ha évekig kimondatlanul marad, akkor is arra megy ki a játék végső soron, hogy összekössék az életüket, és utódokat hozzanak létre. Ugyanez ugye két pasinál nem működik, tehát kicsi az esély arra, hogy valamiért lemondjanak a kalandokról, vadászatról, őrületről, vad szexekről, stb.


Nem nagyon ismerek meleg párt, akiknek évek után is működőképes kapcsolata lenne, nyilván ez is egy ok, mármint hogy mindenki azt látja a környezetében, hogy úgysem megy ez hosszú távon, minek is erőltetni.

Egy olyan párt ismerek akik 7 éve együtt vannak, de szerintem ők is inkább csak jó barátok mostmár. Mindketten félrejárnak, és nem tudom, hogy egymással van-e még szex. De ők legalább úgy tűnnek, mint akik továbbra is egymás mellett szeretnének kitartani.

2012. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Glam Maarco ***** válasza:
94%

AZ eddigi hozzászólóknak igazuk van részben.

Azért vannak meleg párok, akik sokáig hűségesen kitartanak egymás mellett. Az egyik legnépszerűbb melegbár DJ-je például 20 éve él párkapcsolatban... És aok ilyen van, csak ők nyilván nem mutogatják magukat, mert senki sem kíváncsi a primitív emberek véleményére. Ők boldogan megvannak a maguk kis fészkében.


Szerintem ne add fel a keresést, biztos megtalálod az igazit! :)

Én ebben a hónapban költözök össze a barátommal, és nyilván nem azért, hogy megcsaljam.

Kitartást! :)


21/f

2012. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez hülyeség szerintem, hogy a férfi melegséggel jár.. Ugyan ez megy a heteróknál is. Legalábbis én még nem nagyon találkoztam olyan kapcsolattal, ahol az egyik fél ne csalná, több év után a másikat. Fiatalabb korosztályban meg kb mintha tökmind1 lenne kivel járnak, csak legyen valakijük aki jól néz ki.. Nekem vannak olyan meleg ismerőseim akik vagy akarnak komolyat, vagy van is komoly kapcsolatuk. Ez személyenként változó. Én pl csak komoly kapcsolatban lennék benne, dehát erre ahogy te is írtad nagyon nehéz párt találni.
2012. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy a meleg csajoknál nem ezt látom, ugye ők rettentően monogámok és féltékenyek.
2012. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha egy kicsit utána nézel vagy utána olvasol rájössz, hogy jó pár meleg él kapcsolatban. Egyébként te még fiatal vagy ahhoz, hogy lekösd magad teljesen. Az ilyen korú heterókat nézd meg és látni fogod, hogy még durvábban csalják egymást és váltogatják a partnereiket.


Én lassan két éve vagyok együtt a párommal. Egy jó barátom három éve az ő párjával. Ez is inkább alkat kérdése. Ha valaki komoly kapcsolatot akar, akkor legyen heteró vagy meleg úgyis komoly kapcsolata lesz. Egyébként meg a melegek is ugyanolyan férfiak, mért pont belőlük halt volna ki a vadász ösztön. A heteró fiú haverjaimnak alig akad csaj akivel járhatnának és ezért folyton csak dugni akarnának. Bár tény, hogy egy heteró párnak kevesebb nehézséggel kell szembe nézni, de ez nem jelenti azt, hogy a meleg életforma rosszabb lenne.


Tudod a te korodban én is sok szex randit mondtam le, mert nem azt akartam. Bár azért ismerkedni ismerkedtem ezzel azzal, de sose a szexre mentem. És itt vagyok lassan 23 éves és két éves kapcsolatom van. Ha nem állsz össze bárkivel akkor nem lesz gond.

Olvasgass, hogy hány olyan híres ember van, akinek évtizedes kapcsolata van azonos neművel.


Üdv. 22 meleg F.

2012. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ezt mind tudom nagyon is jól volt már 1-2 próbálkozásom... de mivel nevelő szülőknél éllek, nekem az lenne a legjobb hogy ha minnél hamarabb elköltözhetnék, beleegyeznének ők is hogy elköltözzek még mielőt 18 lennék nekik is az a lényeg hogy elmennyek, de most már a 20-25 évesek is úgy gondolkoznak ,hogy "gyere basszunk egyet" utána szevasz....

evvel csak azt akarom mondani ,hogy nekem már most több az eszem mint a legtöbb felnőtnek, és csak egy kis gyengédségre, szeretetre, vágyok így 16 évesen, pedig nekem még nem ilyeneken kellene törni az eszem.... de mit csinálhatnék, én ezt kaptam ráadásul meleg vagyok, már csak ettől nem lehet normális életem...

2012. máj. 18. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesben még 17 vagy itt meg 16:D am ugyanígy vagyok én is, ha szeretnéd, írj:) 17/f
2012. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!