Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két meleg férfi között alakulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két meleg férfi között alakulhat ki igazi szerelmi érzelmeken és kölcsönös szexuális vonzalmon alapuló tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2012. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, nevén vannak nevezve a dolgok, nézd meg a lexikonban, ott van a meleg szó jelentései között, hogy homoszexuális. Ha meg neked nem a lexikon diktálja a nyelvhasználatot, akkor mi is mindent úgy hívunk, ahogy akarunk, úgyhogy STFU.


Kérdező: természetesen. A szerelem a meleg férfiak esetében pontosan úgy működik, ahogy a heteróknál.

2012. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké oké, kimaradt egy fontos tényező: MONOGÁM
2012. máj. 7. 18:10
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Akár az is. Miért ne alakulhatna?
2012. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mert a különböző médiumokban és társkeresőkön, blogokon nem sok ilyen tapasztalatot lát az ember...
2012. máj. 7. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Pedig létezik, csak sokan nem merik felvállalni magukat. Egy tartós kapcsolatot sokkal nehezebb elrejteni a külvilág elől, mint az alkalmikat.
2012. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, egy meleg férfi onnan tudja elsősorban, hogy meleg, hogy férfiba lesz szerelmes. A szerelem és párkapcsolat pont ugyan úgy működik mint a heteróknál, csak a homofóbok miatt nehezebb boldogan élni.
2012. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Mi lassan két éve járunk a párommal, rendes, érzelmeken alapuló, monogám kapcsolatban. Szerintem, ahol meg van az érzelem ott nem fér bele a megcsalás.


Sajnos vannak bizonyos nehézségek, hiszen valóban nehezebb a felvállalás, de a családom elfogadta a kapcsolatomat és már hónapok óta jár hozzánk a párom. Pont ezért tudtak nyitni a szüleim, mert látták, hogy nem csak futó kaland, hanem régóta tart. Szerencsénkre se páromon se rajtam nem látszódik, hogy melegek lennénk ezért eddig semmilyen atrocitás nem ért minket. Úgy gondolom nem nehéz a meleg élet, csak nem mindegy, hogy hogyan vállaljuk fel a dolgot.


A család és a barátaim egy része előtt felvállalom a dolgot. Az valóban néha nehéz, amikor elbúcsúzunk párommal, hogy nem ölelhetjük meg egymást az utcán, hanem marad a kézfogás. Viszont látva a meleg kapcsolatokat a heterókkal szemben azt veszem észre, hogy a melegeké nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb. Persze ez nem minden esetben igaz. Az én kapcsolatom rengeteg nyugalmat ad. Egy biztos pont. Hétközbe azt várom, hogy mikor lesz hétvége és végre megint egymáshoz bújhatunk és kicsit kizárhatjuk a világot. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a meleg kapcsolat a jobb, de valamiféle nyugalmat ad. Bár az utcára nem vihetjük ki.


Nagyon sok meleg férfi gondolkodik komolyan a kapcsolatok terén, csak hát tényleg nem könnyű mindig. De ha megtalálod a párod, akkor minden könnyebb.


Üdv. 22 meleg F.

2012. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

8-as:


Elbúcsúzáskor a kézfogás mellé egy sima puszi vagy egy baráti vállveregetés sem fér bele?

2013. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Én azok közé tartozom, akik azt gondolják, hogy homoszexualitás mégiscsak összefügg valahogyan pszichológiai okokkal, sebzettségekkel. Ezek az okok és sebzettségek pedig a melegség tényén kívül könnyen okozhatnak más zavarokat, érzelmi nehézségeket is. Emiatt könnyen előfordulhat, hogy egy meleg pasi maga sem tudja, hogy mit akar. Ez is megnehezítheti egy tartós kapcsolat kialakulását.


Persze én is azt gondolom, hogy hosszútávon csak egy igazi párkapcsolat adhat stabilitást, nyugalmat, boldogságot. Én is erre vágyom.


27 meleg ffi

2013. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!