Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék összejönni újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni újra a volt csajommal, de van egy lány aki szerelmes belém. A volt barátnőmnek jelenleg van pasija, de a lány aki szeret engem nem néz ki rosszul de én nem vele akarom:Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 20:04
 1/9 fünof ***** válasza:
ha az exed foglalt akkor az szemétség lenne sztem hogy elveszed attól akivel van.
2012. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolgod. Keress egy másik nőt. Ennyi.
2012. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A volt barátnőd is érez valamit irántad?Mert ha igen akkor jöjjetek össze.Lehet hogy van pasija de ha te őt szereted ő meg téged akkor az lenne a szemétség hogy hülyítenétek/hülyítitek a másik csajt/pasit.
2012. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy ő is szeret csak van egy lány aki szerelmes belém,de nem akarom megbántani+ az exem pasija a haverom óvoda óta ismerem :D(komolyan)nem akarok senkit megbántan mit tegyek??
2012. máj. 9. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyere össze azzal a lánnyal, aki szerelmes beléd. :)
2012. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
DE épp ez a baj mind a kettőnek tetszem(szerintem9 de nem akarom az egyiket sem megbántani!
2012. máj. 9. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt köztetek valami azzal a lánnyal, aki szerelmes beléd? Most van köztetek valami? Mert ha nincs, akkor ha szerelmes, ha nem, nincs köze ahhoz, hogy mit és kivel csinálsz.
2012. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem volt vele kapcsolatom
2012. máj. 10. 15:03
 9/9 anonim válasza:
Ha a volt csajoddal egyszer szakitottatok valami miatt akkor annak a kapcsolatnak újra szakítás lesz a vége, de ha azzal a lánnyal jössz össze aki szerelmes beléd akkor az tovább tarthat, és ő biztosan szeret,mert ha az xed-nek van pasija de mégis tetszel neki akkor ha össze jössz vele lehet téged is így dob majd.
2012. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!