Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavarna titeket ha a párotok katona lenne Afghanistanban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

eléggé. engem is vonz a katonai pálya,de minek menne oda?

jól elvan itt is a semmittevésben :D

2012. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ci.ara ***** válasza:
100%
személy szerint én nagyon büszke lennék rá de nagyon félteném :/:( és iszonyatosan hiányozna de fél évet úgymond ki lehet bírni"
2012. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyon zavarna.

25/N

2012. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én párom Irakban volt majd Cipruson. Féltettem de zavarni konkrétan nem zavart.
2012. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, hisz állandóan félhetnék.

22/L

2012. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatban vagyok, nekem nem fér bele a 2 hetente, havonta vagy még ritkábban látjuk egymást dolog. Nem vagyok távkapcs párti. Úgyhogy zavarna.
2012. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
69%

Nem bírnám ki, szakítanék. Számomra ez azt jelenti, hogy öngyilkosjelölt. Nem tudom ezt a berögzült gondolatot máshogy nézni...


21/N

2012. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Nagyon büszke lennék arra, ha a párom katona lenne. Azonban azt gondolom, nincs az a pénz, ami egy emberi életet megér.


Zavarna, mert állandó nyugtalanságban élni nem lehet, távol egymástól.


Ne menj, nem ér anyit!


23/N

2012. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Egyértelműen büszke lennék rá. Persze, hogy félteném, de egy társnak ez is a dolga. Ha belegondolunk, a rendőr, tűzoltó, stb. is kockára teszi az életét minden szolgálatban, és őket is elengedjük...
2012. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy nem tudod leírni: Afganisztán.
2012. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!