Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy megy nektek a várakozás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy nektek a várakozás, mikor látjátok hogy még hónapok telhetnek el a az első találkozásig?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedés során.Ha igazán bejön nektek vártok,vagy ennyi időt nem pazaroltok el az életetekből?És ha valaki tartja a kapcsolatot interneten keresztül akkor mennyi ideje tart?

2012. máj. 10. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Internetes ismerkedésnél azt kell tudni, ha az illető 1 hónapon belül nem akar találkozni...akkor ott valami baj van!

Egyébként, volt egy kapcsolatom internetről, 2 hetet beszélgettünk a sráccal, utána találkoztunk, nagyon jól sikerült randi volt, lett is folytatás :) .

19L

2012. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ugyan ebben a hlyzetben vagyok!

Kulfoldon elek lassan vissza fogok koltozni s itt kint inkab nem ismerkedek.

A neten van par lany akik tetszenek de meg par honapig amig haza nem megyek addig nem is irok rajuk. Ha a sors azt akarja h mi egy par legyunk akkor o szingli lesz 2 honap mulva is.

Nem latom ertelmet a hetekig tarto levelezesnek, azzal elveszik a masik megismeresenek az izgalma! A netes tarskereso egy ugrodeszka ahol kapsz egy nyalast a fagyibol. .. Szerintem 1 perc szemelyes talakozo feler 2-3 honapnyi levelezessel.

2012. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hónapok?

Egy lánnyal jártam úgy, hogy 1-2 hónapig nem akart találkozni. Aztán úgy 3 hét után találkoztunk, majd újra... aztán kiderült, hogy még nem felejtette el az exét.

Sosem szabad hónapokat várni.

2012. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer vártam 3 hónapot egy lányra, addig csak msn-eztünk, utána lett egy fél éves kapcsolat belőle. Ma már nem vállalnék be ilyesmit, de elsőre még jó ötletnek tűnt, és jó kaland volt.
2012. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mostani barátommal egy hónapig msn-ezgettem, de akkor még nem igazán vettük komolyan egymást, mivel dohányzott, én meg dohányosokkal nem ismerkedek. Aztán kikönyörögte, hogy egy randit igazán megérdemel, mivel nem láncdohányos, úgyhogy utána rá egy hétre megbeszéltünk egy talit, amit lemondott - ekkor már végképp kezdtem lemondani róla :D - de aztán még egy hét múlva csak összejött, és már másfél éve járunk. :D


Szóval hónapokat biztos nem várnék, mert fölösleges. Volt, hogy 1-2 nap után találkoztam egy sráccal netről, és megspórolt némi időt nekem ez a személyes találka. :D Élőben nagyon más minden, szóval én nem szoktam sokáig húzni.


21L

2012. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. A kapcsolat a találkozásnál dől el. Addig az csak egy nagy semmi. Ha két hét alatt egyszer sem sikerül összehozni egy kávézást legalább, már el is tűntem. Aztán túráztasson mást a leányzó.
2012. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólókkal. A mai világban mindenki rohan...hova is? Én 4 hónapja csetelek egy férfival. A múlt héten találkoztunk elősször, és igen, volt szikra. Nem tudom, miért kéne elkapkodni. Jó volt, csak úgy rohant az idő, minden nap beszéltünk neten, és azóta is... Nagyon izgulunk mindketten, élvezzük az ismerkedést, a várakozás izgalmát. Szerintem jobban megbecsüljük egymást, mintha két hét után találkoztunk, harmadikon szeretkeztünk volna. Elhiszem, hogy ez rosszul is elsülhet, de miért kell általánosítani? Nekünk megfelel...A mai mesék így zajlanak: találkoztak, ágynak estek, megismerték egymást, kiábrándultak, kerestek tovább! Hát, nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez az egyetlen járható út...
2012. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nem fogok négy hónapot neten cseverészni, hogy aztán kiderüljön élőben 15 perc alatt hogy nem is jön be. Ég és föld. Személyes kontakt (NEM ÁGY!!!), amilyen hamar csak lehet. Ha bejön akkor nem sajnálom az időt, de az nem a neten fog eldőlni.
2012. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diavolino44 ***** válasza:

Nalam alap ,hogy 1 honapot varok a szexig. De az eletunk mar szinte teljesen a virtualis vilagban zajlodik, mindenki a Facebookozik, meg konzolozik napi 8-10 orat, amit nem tartok rossznak, de a parkeresest s egymas megismereset ne alacsonyitsuk mar le. Sokkal egyszerubb arctalanul egy gep mogul beszelgetni, de szamomra elveszik a varazsa. Hallani a neveteset, akkor simogatom meg az arcat amikor akarom.

En is eleg gepfuggo vagyok, de meg is orulnek ha napi 2-3 orat a gep elott kellene ulnom s ugy beszelgetni.

2012. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!