Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? 6 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 6 éve vagyok együtt a párommal. Ő nekem az első barátom. Nagyon szeretem őt, és ő is engem.

Figyelt kérdés
Soha nem hagynám el.Viszont van egy férfi,akit közelről ismerek és nagyon tetszik, vonzódok hozzá és ő is hozzám.1éve ismertem meg és azóta nem megy ki a fejemből...nem tudom mi zajlik le bennem, de nagyon vonzódok hozzá.2x találkoztam vele meg akart csókolni, de nem tudtam megtenni.Szeretem a páromat, de egy másik férfihez is vonzódok, ez az érzés egyszerűen megörjít.
2012. máj. 3. 22:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
6 éve vagytok együtt? Fogadd őszinte részvétem
2012. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2012. máj. 3. 22:39
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
"Ő nekem az első barátom." Itt a hiba. Erre szokták azt mondani, hogy "nem élted még ki magad". Nincs tapasztalatod, hajt a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással stb.
2012. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Tudom.De szeretem nagyon és nem tudom elhagyni....El sem tudom képzelni, hogy mással lássam..
2012. máj. 3. 22:42
 5/29 anonim ***** válasza:
kérj egy kis szünetet,mondd,hogy meg megszeretned probalni a szingli eletet,hogy milyen is "elni",ha igazan szeret,es neki mar több baratnöje is volt,akkor meg fog erteni!mennyi idösek vagytok?
2012. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szóval miért is nem tudod elhagyni? Azért, nehogy mással lásd? Akkor ez szeretet vagy önzőség?
2012. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, ő pedig 24.Neki voltak már barátnőielőttem, és mindig azt mondja, hogy ha egyszer elhagyom akkor ő abba belehal..Együtt élünk 2 éve...
2012. máj. 3. 22:45
 8/29 A kérdező kommentje:
Ez szerelem és önzőség tudom jól.De nagyon szeretem, csak annyira tetszik az a pasi...Bánom azt a napot amikor találkoztam vele...
2012. máj. 3. 22:46
 9/29 anonim ***** válasza:
basszus,akkor tenyleg fiatalon jöttetek össze.nem fog belehalni ne felj,es nem akarod vegleg elhagyni,csak egy kis szünetet akarsz.lehet,hogy a vgen meg neki fog megtetszeni a szingli elet.de,ha ugy erzed,hogy neked mar ez nem megy,akkor lepj,föloösleges huzni,csak egyszer vagy fiatal,es,csak egyszer elsz!tudom nehez,de megeri!
2012. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szerintetek az nagyon szemét dolog lenne, ha lenne egy egy éjszakás kalandom a sráccal?
2012. máj. 3. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!