Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi az amitől soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az amitől soha nem kéne más fiú/férfi csak az akivel vagytok?

Figyelt kérdés
hogy legyen törődő, odafigyelő, hűséges, vicces, romantikus, érzelmes, szerető, gyengéd, férfias, védelmező, gondoskodó, jóképű, sármos, nem lusta???????????????? mégis mik azok a dolgok ami miatt nem hagynátok el a párotokat vagy ha ezeket vagy más számotokra megfogó dolgot találtok benne még akkor sem ha találnátok tőle szebbet vagy jobban megtetszene valaki mert persze azt is figyelembe kell venni hogy a külső nem minden lehet hogy abban a másik valakiben nem találnád meg ugyan azt amire vágysz. milyen legyen egy igazi álom férfi aki mellett igazán boldognak érezheted magad.
2012. máj. 10. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lelki szinten annyira megértjük egymást, mint senki mással. Ha az egyik mond egy szót, a másik már tudja, hogy mire gondol. Ha ez meg van, akkor a többi már jön magától, hiszen olyan a gondolkodásmódja is, mint az enyém.
2012. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy mi a bús van barátomban, ami engem annyira vonz, de én nem cserélném le. És jött már, dúsgazdag, sikeres, tökjófej, helyes pali, hogy én kellek neki, és hagyjam el, de nem izgatott. Barátom igazi férfi, és jó az ágyban és vicces, és imádom, és nem tudom. Van benne valami, ami senki másban nincs. :D Ez nem ilyen sablon tulajdonság, csak benne megvan ez a plusz leírhatatlan valami.

21L

2012. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus párbeszédünk a párommal:


a: Szeretsz?

b: Persze!

a: De miért pont engem? Mit szeretsz rajtam/bennem? Találnál jobbat is!

b: Nem tudom! Szeretlek, és kész! Ha már meg tudnám mondani, mit szeretek benned, ott kezdődnének a bajok, nem?


a és b személye általában cserélődik, hol én kezdem ezt el, hol a párom :)

A lényeg kb. benne van: fingunk nincs róla, miért pont mi kellünk egymásnak, és ez így van rendben.

Asszem, ezt hívják szerelemnek :)

2012. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, akit ne hagyhatnának el.

A szerelem-vonzódás kémia, hormonális alapon is működik, ha ez nincs meg, lehet rájön a másik, hogy igazából nem szerette a humorodat pl.

2012. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert őbenne koncentrálódik minden, ami nekem bejön. A stílusa, a műveltsége, hogy jó az ágyban és egyformán gondolkodunk egy csomó mindenről. Meg lehet vele jelenni bárhol, bárki előtt, nem hoz rám szégyent.
2012. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!