Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnia kell, hogy Őt szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnia kell, hogy Őt szeretem és tényleg, még a szex is tökéletes, ezt hangoztatom és éreztetem is vele. Nem tudom mit tehetnék,3 havonta beindul nála ez a dolog. Akkor mindenkivel gyanúsítgat, mindenkire féltékeny. Hogyan tudnám ezt kitörölni nála?

Figyelt kérdés
4 éve elvált nő vagyok, de 2,5 éve boldog kapcsolatban élek egy nálam 7,5 évvel fiatalabb férfivel, nagyon szeretem és minden tökéletes lenne, ha nem lenne féltékeny.16évig voltam férjnél és van két lányunk a házasságomból, ami ha tetszik ha nem összeköt bennünket, bár már nem úgy, mint régen, de vannak dolgok néha, amiket muszáj megbeszélni és a gyerekek érdekében nem is veszekszünk. Tökéletesnek mondhatnám az életemet ha szerelmem, nem akadna ki, ha a gyerekek szóba hozzák az apjukat előttem és válaszolok is nekik. Ilyenkor elkezd gyanúsítgatni utána pedig több napig nem szól hozzám és úgy mászkál a lakásban mint egy szellem.Féltékeny:Telefon hívásokra, számítógépre, pedig már ott sem lát, max havonta egyszer.
2012. máj. 11. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szex a megoldás, dobd be magad.

Látom a válaszod előre, ne is ird be: "szex terén semmi gond."

Szerinted...

2012. máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Hasonló helyzetben vagyok férfiként, csak nem vagyok féltékeny. Van két gyerek és a korkülönbség is kb. megegyezik.

Ha ennyivel fiatalabb férfival élsz, akkor igen jó nő lehetsz. (Akkor is, ha te ezt másként látod.) A gyerekek apjára cseppet sem vagyok féltékeny, tudom, hogy az már egy lezárt ügy. Azt is tudom, hogy a gyerekeknek ő AZ APA. Ezzel nem is érdemes versenyeznem.

Viszont időnként keresik különböző ex-ek. Az azért zavaró, hogy egyértelműen nem mondja meg, hogy semmi esélyük, van már valakije. Nem arról van szó, hogy bármit is engedne nekik, de nem tudja úgy kezelni ezt a helyzetet, ahogyan kellene.

Tehát ne csak azt éreztesd, hogy szereted őt, hanem azt is, hogy senki mást nem.

2012. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!