Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhettek-e a csajjal? és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhettek-e a csajjal? és a másik dolog összejöhet e ha nem érdeklem annyira! (lent kezd olvasni és utána válaszolj)

Figyelt kérdés
Tegnap este 1 csajjal voltam aki jó barátom 1 szobába 1 ágyon és én ültem az ágyon a csaj meg ráfeküdtem a hasamra utána meg a tudjuk hova , és pár pillanat múlva sajnos benyitott a haverom így semmi se történt,de ebből azt szűrtem le h érdeklem a csajt! (1 15 éves fiú)

2012. máj. 9. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
"Csaj meg ráfeküdtem a hasamra"? DAFAQ??
2012. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő feküdt rá csak elírtam az enyémre:D
2012. máj. 9. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lentről felfelé nehézkes olvasni, így neki se fogtam.
2012. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akk olvasd el a story és utána válaszolj rá ha így megfelel!
2012. máj. 9. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen akar vmit
2012. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oks kössz ! csak nincs túl nagy önbizalmam szóval kíváncsi vtam más véleményére is!
2012. máj. 9. 14:35
 7/8 A kérdező kommentje:
de akk mindkét dolog ugye?:D
2012. máj. 9. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy mi összejöhetünk-e a csajjal? Hát én biztos nem, mert nem vagyok leszbi.


És miért csak 1 szoba 1 ágyán jó barátod a csaj? Ha átmész a másik szobába, akkor már utálod?


Milyen másik dologról van szó, amiről nem tudod, hogy összejöhet-e?


Teljesen összevissza írsz. Mielőtt kérdést teszel fel, tanulj meg rendesen fogalmazni és írni! Senki nem tud neked tanácsokat adni, ha nem érthető, amit mondani akarsz.

2012. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!