Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik jobb a lányoknak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb a lányoknak? A szőrös mellkasú vagy a kevésbbé szőrös mellkasú fiú?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha a lánynak tetszel és esetleg szerelmes is beléd, akkor olyannyira mindegy lesz neki, hogy csupaszcsiga vag, vagy netán ősember, mert akkor is szeretni fog ugyanúgy.
2012. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 11-eshez. Hacsak nem a strandon ismerkedtek meg, akkor nem is látszik. Amikor meg az ágyba kerültök, és kiderül, addigra meg már mindegy.

Én személy szerint a csupasz mellet szeretem, de volt már szőrös mellű fiúm is, nem volt válóok, amikor levette a pólóját, attól még ugyanúgy szerettem.

2012. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a mellszőrzetet, de ízlések és pofonok.
2012. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha szőrös a mellkasa. Viszont hason elfér. :)
2012. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

Le lettem pontozva mert bejön a szőrös mellkas?? :D ez vicc ugye?!


Nyilván NEM ilyenre gondoltam: [link]


De most ha valaki azt mondja nekem, hogy ez nem szexi akkor megbőszülök: [link]

2012. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem szexi. :D

(Ezt muszáj volt.)

2012. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azon lanyok szerint, akik irtak, hogy nem szeretik a mellszorzetet, azok szerint akkor ha nekem szoros, akkor mit csinaljak vele? Borotvaljam tovabb? Csak nagyon hamar megno es elegge tud szurni es megerosodott. Vagy terjek at a gyantazasra?
2012. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!