Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim gyanta vagy borotválás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim gyanta vagy borotválás a jobb (lányoknak)?

Figyelt kérdés
20 vagyok, eddig a bikinivonalam gyantáztam(vagyis a párom megcsinálta nekem), de most a kérésére leborotváltam az egészet. annyira nem voltam oda az ötletért, de végülis beadtam a derekam és nem is annyira rossz. elég kényelmes és a szex is valahogy jobb, szóval szeretném ezután is szőrteleníteni. viszont nem tudom mivel érdemes hosszú távon. a gyantázás már a bikinivonalon is kegyetlenül fáj, hát még a hüvelybement körül...a borotválás meg hamar visszanő is nagyon szúr is, ha pedig túl rövidnek esek neki borotvával akkor begyullad. Ti hogyan csináljátok, hogyan érdemes? köszi a tanácsokat!
2010. máj. 31. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nagyon rémlik...amúgy a gyantát ajánlom!
2010. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sok ilyen kérdés van, csomót átolvastam, de 99% arról szól, hogy ciki-e ha nem borotválja vagy mikor kezdte el, stb. engem inkább a technikai dolgok érdekelnének.
2010. máj. 31. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kozmetikussal,bár én fiú vagyok de magamnak egyszerűen nem tudom fájdalommentesen letépni.
2010. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borotválni semmiképp se borotváld. 2 évig borotváltam, és a végére már nagyon csúnyán "fekete pöttyös" lettem mindenhol. Azóta epilálok, már majdnem egy éve, és még mindig hetente kell, olyan gyorsan visszanő. Én azt ajánlom, hogy vegyél egy epilátort, és amikor nem tudsz kozmetikushoz menni, azzal egészítsd ki a gyantát. Nekem az intim gyanta nem fájt annyira (a bikini inkább), és ha szakszerűen végzik, nagyon hatásos, csak ugye ez a legdrágább.
2010. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a cukorpasztás gyantát ajánlom!
2010. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nem bánod, én inkább egy harmadik megoldást ajánlanék: szőrtelenítő krém. Egyáltalán nem fájdalmas...viszont arra vigyázni kell, hogy ne kerüljön a krémből nagyon belülre, mert fertőzést okozhat.
2010. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tényleg jó intim részekre is a szőrtelenítő? nem irritál nagyon? melyik fajtát érdemes venni?
2010. máj. 31. 21:32
 8/8 anonim válasza:

Szia! Utolsó vagyok!

Én Veet-et használok, és nekem bevált ez a módszer, viszont sokaknak nem, szóval eltérőek a vélemények. De próbáld ki, nem veszthetsz vele, ha ott éppen nem jó, akkor elhasználod lábszőrtelenítésre, és legközelebb már nem azt veszel. :)

2010. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!