Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogyan esik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan esik nektek ha szakítanak veletek?

Figyelt kérdés
mit csináltok utána? csajoztok, haverokkal lógás vagy ugyanazt mint eddig stb...? Ja, és nem a 20 alatti korosztályra gondoltam :)
2012. máj. 11. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kortól függ szerintem, még is hány éves korosztályra?
2012. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20-tól felfelé
2012. máj. 11. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt a pároddal?
2012. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire komoly volt a kapcsolat. Azért egy komoly kapcsolat utáni szakítás nekünk is embertpróbáló dolog.

Lélektanilag olyan, mint a gyász, mint egy közeli ember elvesztése, ebben szerintem nem sokban különböznek a férfiak és a nők. A gyász mindkét nemnek nehéz dolog. Ez persze csak olyan kapcsolatokra áll, ahol kialakult a kötődés, mély, emberi intim kapcsolat.

32/F

2012. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire volt mély. 2 év volt, egyszer jó volt egyszer nem.
2012. máj. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!