Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti el tudnátok fogadni és tudnátok szeretni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
A szülés után megnyúlt a hasam és rengeteg stria van rajta. Nem vagyok vékony, de formásan vagyok telt, nagyok a melleim, ruhában bombanőnek mondanak. Volt már párom, látták már a hasam, és nem hagytak el, soha nem szidtak, de én nem tudom magam elfogadni. Férfiak (persze most csak az értelmeseket kérdezem), ti tudnátok egy ilyen nőt őszintén szeretni, fel tudna ennek ellenére izgatni?
2012. máj. 10. 22:21
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:
74%
"volt már párod és soha nem hagytak el" akkor most van valakid vagy jól gondolom, hogy nincs?
2012. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az a ritka ha egy ilyen dolog zavar valakit.

Persze neked felesleges bármit is mondani, ha nem hittél a párjaidnak se...

2012. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Feleségemnek is vannak ilyen gondjai.A hasa már nem a régi,mellei lejjebb vannak,Ez a nők sorsa szülés után.De én nem látom csunyábbnak,eggyáltalán.

Ha megismernék most egy ilyen nőt,nem hiszem hogy befolyásoló tényező lenne a hasa.Na de talán ez azért van,mert már 34vagyok,és nem érdekelnek nagyon a tinik:)

2012. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem emiatt lett vége, igy értettem. most egy friss kapcsolatban vagyok benne, emiatt aggódom csak, a mostani párom még nem látta a hasam. nem felesleges bármit is mondani, mert eddig látta néhány férfi, akik nem hagytak el emiatt, viszont tudom, hogy elég visszataszitó. fiú ismerőseimtől nem fogom megkérdezni, gondoltam egy anonim oldalon könnyebb lenne. erről még nem olvastam közvéleménykutatást...
2012. máj. 10. 22:28
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Olyan nő nem kellene, akinek mástól van gyereke. Ha az én gyerekem miatt ereszkedne meg a párom hasa, az nem érdekelne, büszke lennék az apaságra, anyaságra.
2012. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kizashi válasza:
szia! Persze, ha teszel neki és érez valamit irántad, nem hinném, hogy a továbbiakaban ez gondot okozna neki....
2012. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem a testeddel van a baj, hanem a gyerekkel
2012. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
meghalt a férjem.
2012. máj. 10. 23:18
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Aki problémáznak a gyerek miatt, azok szintén gyerekek. Jobb esetben az életkorukból eredően, rosszabb esetben ilyenek is maradnak.

Kép nélkül nem tudom megmondani, hogy vonzónak vagy taszítónak talállak.

Én is egy anyukával járok és már ő sem 20 éves. De nagyon vonzó.

2012. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
persze, hogy azok. igen, persze, ez egyértelmű, hogy látni kéne hozzá, de én most nem magamra kérdeztem rá, csak konkrétan a hasamra. mással nincs bajom, ezt viszont nem tudom elfogadni. gondolkodtam a plasztikán, de egyrészt utána bűntudatom lenne, az nem én lennék, másrészt még szeretnék kisbabát.
2012. máj. 11. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!