Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar valamit tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Röviden, az ex pasim mindig rám ír chat-en, ez jelent valamit? Egy másik kapcsolatomnak most lett vége, de akk is rám írt amikor még együtt voltunk, hogy hogy vagyunk meg ilyenek...más jelét nem nagyon adja, hogy valamit szeretne...Sztetek? Valaki volt már ilyen szituba?
2012. máj. 11. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a legjobb barátnőd is mindig rádír...

Lehet hogy leszbi és téged akar...

2012. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki. Lehet potya dugás, lehet újramelegített káposztát akar de az is lehet, hogy csak a száját járatni. Legrosszabb esetben érdekled (emberileg)
2012. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem lehet feltenni egy kérdést, úgy hogy b**mok ne írjanak:) azért vagyok k*rva, mert volt két kapcsolatom...hmm érdekes! a barátnőmnek ehhez mi köze, értelmi sérült;)
2012. máj. 11. 23:32
 4/4 A kérdező kommentje:
3. kommentelő...igen, ezekre gondoltam már én is..azért kérdeztem, hogy ki volt ilyen szituba, mi derült ki...azért köszönöm:)
2012. máj. 11. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!