Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? Én 26 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Én 26 éves lány, párom 28 fiú! Közel 3 hónapja találkozgatok a barátommal, de még mindig nem tudom mit akar. Ha vele vagyok kedves hozzám, kapok tőle szeretetet, simogat, de utána van, hogy pár napig (max.3) nem is hallok felőle.

Figyelt kérdés

Neki rég volt kapcsolata komoly és csalódott is anno. Nem értem ezt a kettősséget?

Szóvá tettem neki, de a válasza az, hogy azért mert nem ír, gondol rám és ha együtt vagyunk jól érzi magát velem és számára ez a legfontosabb. Állítása szerint rég érezte jól magát így lánnyal, mint velem! Most akkor mire véljem ezt az egészet? Fél a egy kapcsolattól a csalódás miatt? (még csak most feküdtem le vele)


2012. máj. 3. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

azt gondolj amit én is és még sokan mások, ha túl sokszor találkoznátok akkor nem lenne elég beszédtéma! ennyi. de lehet csak szivat bár erre sztem kisebb az esély

f18

2012. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te többet vársz ettől a dologtól, mint amit ő nyújtani tud neked. Ezzel tisztában is vagy....
2012. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:

szerintem a következők lehetnek:


- nem akar még kötöttséget, kell neki a maga saját nyugodt világa időnként

- nem akar megállapodni mert még bulizni akar élni

- vagy van másik lány is a képben amit jól eltitkol, szép szavakkal kecsegtet téged,

Attól függetlenül, h lenne neki másik lány attól még nagyon is szerethet téged , ezt komolyan mondom, attól még nagyon fontos lehetsz neki, és ha keresnéd őt akkor tuti elérhető lenne.


Tényleg! Te nem szoktad őt keresni?

27/f

2012. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen szerintem az lehet a probléma, hogy nem akar kötöttséget, de olyan gyorsan én sem szeretnék belemélyülni a dolgokba. Nem akarom elsietni. Jó ez így nekem, annyi hiányzik csak, hogy azokon a napokon amikor nem találkozunk dobjon egy üzit mondjuk.ennyi...Nem igazán keresem, mert ha én kezdeményezek reagál persze, de nem akarom erőltetni a dolgot, ezért kivárom míg ő keres. Szerintem másik nő nincs a dologban. Erről beszéltünk és állítása szerint nem tudna megbántani.
2012. máj. 3. 17:25
 5/7 ASOT ***** válasza:

hát elárulom h ezaz egyik legnagyobb hülyeség amit a nők gondolnak, HOGY "nem keresem mert nem akarok ráakaszkodni, meg erőltetni a dolgot és megvárom amíg ő keres"


Ez abban az esetben még okés, ha 1-2 napja ismeritek egymást! De ez már nem egy napja tart, és elárulom h egy pasi nagyon is örül annak h ha egy nő keresi őt, ő ír neki.

Súlyos tévhit az, hogy ezzel a pasira rá lennének akaszkodva.

2012. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig az én véleményem valóban ez, de örülök, hogy rosszul gondolom. :)
2012. máj. 3. 21:23
 7/7 ASOT ***** válasza:
bizony :)
2012. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!