Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar elérni ezzel az exem? Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalon regisztrált az én nevemmel és valótlanságokat ír rólam, így akar lejáratni, rossz fényt vetni rám, vagy nem is tudom. Facebook-on írt nekem egy srác, aki olvasta az adatlapot, megkeresett, és gondolta szól, h le tudjam szedetni a regisztrációt az oldal üzemeltetőivel. Sikerült is. Ez volt kb 5 napja. 2 napja újból regisztrált, most már csak a keresztnevemmel, de a bemutatkozás résznél ugyanúgy le van írva a nevem, hol lakom stb és a sok hülyeség rólam, ami persze rágalmazás. Megint facebook-on írt nekem valaki h figyelmeztessen, nem is tudom mi lenne ha nem szólna mindig valaki...

Ráadásul már 171en kattintottak erre az adatlapra, tehát ennyien olvasták rólam a sok mocsokságot...

Mit csináljak? már nagyon elegem van..

(azt hozzátenném, h eleinte telefonon zaklatott vagy 2 hétig, de amikor közöltem vele, h fel fogom jelenteni azt abbahagyta, és gondolom kitalálta ezt a dolgot...)


2012. máj. 12. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel.
2012. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
még a zaklatásért? vagy a kamu regisztrációnak is van vmi büntetési neme?
2012. máj. 12. 12:01
 3/10 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
Ezért is fel tudod jelenteni, én a helyedben ezt tenném. Ne figyelmeztesd előtte, mert a nyomozóknak kiadja az oldal üzemeltetője a regisztációhoz használt IP címet. Nem valószínű, hogy proxyt használt, de ha beszélsz vele erről is, akkor legközelebb lehet, hogy fog, úgy viszont nem tudnak a nyomára akadni.
2012. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
Becsületsértés, személyiségi jogok, stb.
2012. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mond meg neki hogy hála neki megismertél egy nagyon jó embert! Köszönd meg neki a segitséget. Te szedesd le magad megint és ezután már tuti nem fog felrakni. Ezt egyébként féltékenységből csinálja.
2012. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd csak fel! Nehogy már azt higgye övé a világ és bármit megtehet büntetlenül!
2012. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ilyet ír:

Lakhely: abc (itt van ahol lakom, most nem írnám ki)

Célja: szex

Kit keres: férfi

Belépett: ma 10:59

Mottó: xy (itt a teljes nevem) vagyok ,és most megbánom büneimet! olvasd!


Ha pedig rákattintanak ez látszik:

Sziasztok!

A nevem y,és ...ba élek.

Szeretném megbánni büneimet,Sajnos sok srácot becsaptam,kihasználtam,és nem utolsó sorban hazudtam nekik,csak azért hogy hasznot huzzak abból, hogy belém szerettek,nagyon sajnálom amit tettem,most már bánom tényleg ,főleg azóta,hogy az utolsó barátommal végzödött.



A többitől megkímélnélek titeket ha nem gond :)

2012. máj. 12. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:
A fickó gyerek még, nem nőtt fel. Nekem a volt pasim tönkre tette a vízórámat az udvaron, csőtörés lett, egy uszodányi víz kifolyt, ki kellett fizetnünk. Bosszúból tette, mert minősítettem milyen ember. Hát igazam lett, pont olyan ember.
2012. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
32 éves...
2012. máj. 12. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem két oka lehet... egyrészt úgy érzi, becsaptad, stb., hogy olyan vagy, mint amilyennek leír és ő az áldozat, aki pedig tiszta szívéből szeretett... arra vágyik, hogy megbánd a bűneidet, de mivel te nem teszed, megteszi ő helyetted a nevedben, ezzel nyugtatva a kis lelkét... a másik ok, hogy szeretné elriasztani tőled az embereket, hogy visszamenj hozzá, és csak ő legyen neked...


sajnos az ember sokmindent képes megtenni az elvesztett szerelméért, ezért nem érdemes játszani valakinek a szívével, mert komoly következményei vannak


beszélned kellene vele, és ha tényleg te bántottad őt, akkor kérj tőle bocsánatot, mondd el, hogy megbántad és sajnálod (ez nem jelenti azt, h együtt kell lennetek megint), csak talán attól megnyugodna, ha látná, hogy tényleg rosszul érzed magad azért, amit tettél

2012. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!