Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt, anyós...

Hogy kezeljem ezt, anyós újabb húzása? Mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés
Mikor megszületett a lányunk itt nálunk csináltak róla képeket.Van 1 kép még pici baba a lányuk,és minden 1-es rokonnál megtalálható a férjem családjából.Bár hova megyünk bármelyik rokon hoz Rebeka ott díszeleg az asztalon minden hol azzal az üvegkerettel.Anyósom által szétosztogatott képe a gyerekünkről.Nem kellet volna előtte mi előtt szétszórja a rokonok között,megkérdezni minket szülőket?Ez úgy jön ki Ő a gyerekünk anyja,és mindent megtehet.Soha nem voltunk jóba Ő olyan akinek az sem tetszik ha jobbra nézek mind meny.Férjem tesója meg kitette a picit a konyhába a falra képen.De 1,5 éve meg sem kérdi mi van a gyerekünkkel.Hogy kezeljük ezeket a dolgokat??
2010. ápr. 8. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sem a legjobb anyósok jutottak, de most komolyan ebből csinálsz problémát? Hogy ad a rokonoknak képet? Miért baj ez? És az miért baj, ha kiteszik? Inkább örülnél, biztosan tetszik nekik, szeretik a babádat. Ha ilyen piti dolgokon problémázol, ne haragudj, de nem lehet túl egyszerű Neked, mert akkor mindenen problémázol.
2010. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, hogy miért probléma az, hogy a rokonok kaptak egy képet a csemetétekről...


Te talán nem adtál senkinek sem képet a gyerkőcről?

2010. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet rosszul fog esni, de kicsi túlreagálod a dolgokat. Egyszerűen büszke az unokájára, és ennek örülnöd kellene, nem pedig a kákán is csomót keresned. Abban viszont igazad van, hogy megkérdezhetett volna titeket mielőtt szétosztogatja.
2010. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj szerintem anyósodat ismeri az egész rokonsága, de ha te kapnál a helyükbe egy piciről fotót neked lenne szíved kidobni, amikor az a gyermek sosem ártott nekik. Így fogd fel. Okosabbak a rokonok mint az anyós.
2010. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy, őket minősíti. A külvilágnak mutatják hogy ők milyen csodálatosak. Aki mélyebben ismeri őket, úgyis tudja hogy "kirakat-emberek".
2010. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz így!Volt olyan kijelentette anyós,hogy Ő úgy sem tudná úgy szeretni a lányunkat ahogy kellene.Többször volt kiabálta a telefonban,hogy nincs fia,unokája.Engem többször próbált védőnő,és gyerekorvos előtt befeketíteni.Ott tesz keresztbe ahol csak tud.Sőt le is kQrvázot.Mindenek elhordott.De büszke az unokájára ez érdekes!!
2010. ápr. 8. 16:41
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem kéne a kákán is csomót keresni, úgy! Az ilyen anti-anyósok már a viccbéli anyósoknál is rosszabbak lettek.

De szerintem csakazértis pereld be az anyós pajtást is meg úgy általában a rokonságot is a szerzői jogok megsértéséért, akkor majd biztos jó lesz neked.

2010. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Talán nem ok nélkül ilyen veled az anyósod. Ha ilyen piti dologból ekkora ügyet csinálsz,akkor talán más apróságból is azt teszed. Megkellene vizsgálnod a saját viselkedésedet is.Akkor talán jobb lenne a viszonyotok egymással.Ne felejtsd el,hogy ő nevelte fel a párodat!
2010. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem törődöm vele,engem Ő nem érdekel!Csak idegesítenek a húzásai,és a düh kitörései.Én nem hívom Őt hidegen hagy,de a családom az szent.Ott ahol Ő él,én sem keverek mind Ő.Igen Ő nevelte felpárom akit idegileg,lelkileg nyomorékká tett.És a mainap kihasználja.Én nem áskálodom mások családjába,de anyósomat minden jobban érdekli mind a saját házatáján lévő dolgok.
2010. ápr. 8. 17:02
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Te talán nem adtál senkinek se képet a gyerekedről? Vagy Te nem kaptál soha képet más gyerekéről?


Ez csak egy fénykép...! De igaza van a többi válaszolónak, borzalmas, hogy mennyire felfújod az ügyet.

2010. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!