Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h helyrejojjon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h helyrejojjon a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Regota jarunk, es a napokban megtudtam h levelezget egy amerikai nagyon szep lannyal.En mar nem tudok megbizni benne mert hazudott nekem, letagadta.Mit csinaljak h bizzak is meg abarataomban, ha megigerte h tobb ilyen nem lesz? Sokm problemank volt, de mit tegfyek h higyje el h megvaltoztam, s azt szeretnem h minel jobban legyunk? Szeretem es nem szeretnem elvesizteni.
2008. ápr. 22. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy mitől félsz, attól, hogy levelezik, ráadásul egy amerikai lánnyal, félsz, hogy kimegy utána??Brcsak ilyen egyszerű lenne, nekem a barátom él kinn és most azért pedálozok, hogy kimehessek, nem könnyű ám. Másodszor, ahogy kivettem a szavaidból, te is csináltál dolgokat, ami nem lehetett könnyű neki. Ezt nektek kell megbeszélni, te is mond el, mit érzel, hogy megváltoztál, nincs értelme hazudozni egy kapcsolatban, azt is mond el, hogy zavar ez a levelezés és ő majd megmondja, mit is jelent neki.
2008. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!