Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lennél továbbra is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennél továbbra is a barátoddal/barátnőddel ha azt mondaná, hogy nagyon szeret, de nem szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyunk én is nagyon szeretem őt,azt hiszem szerelemes is vagyok. De elbizonytalanodtam. Érdemes együtt lenni valakivel aki ennyi idő után nem érzi a szerelemet??

22/L


2012. máj. 12. 17:02
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:

a szerelem nem egy állandó dolog drága!


az egy fellángolás.

ÉS általában az igaz őszinte szeretet marad helyette/utána!

a kölcsönös tisztelet a megértés, a másik segítése, stb stb.

2012. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xoxo9616 ***** válasza:
én együtt lennék lehet h nem szereelmes belém de szeret és a szerelem még késöbb is ki alakulhat......... :)
2012. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Panda Péter ***** válasza:
73%
a lányok hajlamosak túlmisztifikálni ezt az egészet. rá kéne ébredni hogy az élet nem egy hollywood-i romantikus film.
2012. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:
100%

nagyrészt Panda péternek is igaza van. :)


De az élet sajnos nem egy "panda péter tánc"

2012. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hm. Akár a barátnőm, vagyis ma reggel óta már csak a volt barátnőm is írhatta volna ezt a kérdést..nálunk is hasonló volt a probléma. A válaszomban benne van hogy döntött.
2012. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltam..nekem sem esne jól, ha ezt mondaná a párom, rosszul esne igazából, én is elbizonytalanodnék. Az a baj, nem látjuk a másik hogy gondolkodik/érez. Mert én ugye látom a saját oldalamat is. Én sem éreztem hogy szerelmes lennék, de tudom, hogy szeretem. Távkapcsolatban éltünk, és amikor nem voltunk együtt, úgy ez az érzés nem volt olyan intenzív, de amikor együtt voltunk igen. Vele képzeltem el az életemet. Most ugye, hogy szakított velem..végülis megértem. Mert neki ez így zsákbamacska, hogy nem ismeri az én oldalamat, nem is tudna már benne hinni valószínűleg. Meg hát lehet talál valakit, aki jobb tőlem. Hogy én mit tennék fordított esetben nem tudom. Sokat beszélnék vele erről.
2012. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Panda Péter ***** válasza:
ezért nem kell az ilyet elmondani egy nőnek. mert máshogy értelmezik, mint amit valójában mondani akarsz neki, mint amit érzel, és csak sértődés lesz a vége.
2012. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg még nem múlna el teljesen a szeretet, és esetleg más iránt nem éreznék semmit együtt maradnék vele. (De csak ha nem kényelmetlen érzés.) Nem tudom, még sosem tapasztaltam
2012. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 körömlakk ***** válasza:

Szia!

Ismerős a helyzeted!De van egy jó hírem!Az én barátom is ezt mondta, hogy ő már nem tud szerelmes lenni a sok csalódástól stb meg hogy már nem is akar...ez volt nálunk is kb 1 év körül!Nemis nagyon mondogatta hogy "szeretlek" aztán kb fél éve ránkjött az hogy kimondjuk amit érzünk többször mondja már h szeret, meg mikor azt mondom neki hogy mi nem vagyunk az a tipikus szerelmes pár ő felháborodva kérdezi hogy miért nem, hogy ö szerinte igen...tehát most teljesen olyan jeleket ad már meg szinte szavakkal is alátámasztja hogy szerelmes!:)ugyhogy szerintem érdemes folytatni!mi most vagyunk 2 és fél évesek!

2012. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!