Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban szeretem és kötődöm hozzá. Tarthat ez a kapcsolat akár addig, hogy végül Ő lesz a férjem?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk, ezt tudom. 15 évesek vagyunk mindketten. Ő pár hónappal idősebb. Más középiskolába fogunk járni, de szerintünk ez nem gond. Mivel most is más általános iskolába járunk. Eleinte nem éreztem a szenvedélyt, a lángoló tűzet. De mindig vannak olyan dolgok, olyan kis apró, jelentéktelennek tűnő dolgok, amik miatt még jobban szeretem és még jobban kötődöm hozzá. Bár még csak két és fél hónapja vagyunk együtt, de érzem, hogy nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Ráadásul, nem tudnám elképzelni, hogy más csókoljon, hogy más simogassa az arcom. A jövőm is vele tudom elképzelni. Vagy a kérdésem nem lehetséges? Nem sok rá az esély?
2012. máj. 12. 19:54
 1/9 ASOT ***** válasza:

óóó első nagy szerelem...


az esélyed 1:1.000.000-hoz!


nem akarlak én elkeseríteni, de kevés rá az esélyed..

2012. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden 15 éves lány ezt érzi aki tényleg boldog párkapcsolatban él...Ne haragudj, hogy ezt mondom de ez nagy valószínűséggel változni fog az idő elteltével.Mármint az érzéseid és a barátod érzései is.
2012. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ASOT:

Nem, nem az első nagy szerelem. Előtte volt egy fiú, akibe első látásra szerelmes lettem mondhatni. Néha jobban elvoltunk, mint puszta barátok, de csak hülyített. De kérlek, ne értsd félre. Nem úgy értem, hogy csók, meg szex meg stb. Egyáltalán nem így.


2. kommentelő:

Igen, változni fog. De lehet, hogy jó irányba.

2012. máj. 12. 20:03
 4/9 ASOT ***** válasza:

ezt értem!

De akkor is tartsd szem előtt h nagyon fiatalok vagytok még!

Ez tarthat 20 évig de tarthat csak holnap reggelig is!

persze lehet h ti lesztek a szerencsések, ha igen akkor 40 év múlva keress fel, és mond h tévedtem!

De nem jósolok ebből eljegyzést.

Csak válaszoltam, de ettől most még minden szép és jó.


Ez csak az én véleményem

2012. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ASOT:

Remélem, nem úgy értelmezted, hogy emiatt mérges lettem, vagy ilyesmi.

Tudom, ritka az olyan, ha ennyire fiatalok évekig, akár házasságig együtt lesznek. De nekem mégis van egy olyan megérzésem, és szeretném, le tudnám élni vele az életem. Előző fiúnál tényleg rögtön ott volt a láng, meg minden, csak hát ő hülyített. Nem akartam szerelmes lenni, fiatalnak is tartottam magam, és most fülig szerelmes vagyok.

Amit csodálok benne. Szerintem nagyon szeret, mindennél jobban, mert az a félénk típus vagyok és kérlek szépen 1 hónapig, igen..1 hónapig még az arcra puszit sem engedtem. És tessék, másfél hónappal ezelőtt megtört a jég, talán azért, fogalmazzunk úgy, hogy kívántam, tudni akartam, milyen a csók. S emiatt is annyira különleges. Mintha a hozzám illő félt találtam volna meg.


Egyébként nagyon köszönöm, hogy elmondtad a véleményed! :)

2012. máj. 12. 20:13
 6/9 ASOT ***** válasza:

nincs mit! :)


ki tudja....lehet ti lesztek az 100.000 böl az 1!

sosem lehet tudni :)

na hajrá bogárkám!

2012. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

(Mentek a zöld kezecskék! :D)

2012. máj. 12. 20:20
 8/9 ASOT ***** válasza:
neked is ment a zöld kéz! :)
2012. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hatha meg olvasod..egyutt vagytok meg? :)
2016. júl. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!