Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam el? Augusztusb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam el? Augusztusban jártam egy lánnyal de nem tom miért szakítottunk. Vissza szeretném hódítani (járni akarok vele) hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Azóta ritkán beszélünk de jó haverok vagyunk.(Mielőtt jártunk sokkal többet találkoztunk mint most.)
2011. márc. 2. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehetsz egy próbát de ennyi nem több..
2011. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy értem ne a forró kását kerülgesd..
2011. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgyis nemet mond.Nem beszélünk mostanában.Nem tom kicsit félek tőle,már nem osztanám meg vele minden titkomat de szeretem.
2011. márc. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!