Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha összeházasodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha összeházasodtatok valakivel, és utána pár héttel már érzitek is, hogy totál elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
Pedig előtte teljesen odavolt értetek,bármit megtett volna.Ráadásul,most is azt mondogatja,hogy szerelmes.De ti nők,tudjátok(és szerintem a pasik is),hogy nagyon könnyen meg lehet ám érezni azt,ha valaminek már köze sincs ahhoz,ami jónak mondható...Tudom,hogy nem lehet folyton magas fokon lángolni,de azért egy 180 fokos fordulat is elgondolkodtató,finoman szólva...
2009. jún. 25. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elhamarkodott döntés volt meg kellett volna jobban gondolni!Már bocsi!Ülj le vele és próbáljátok meg beszélni a gondokat!
2009. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Sajnálom :( Azért gondold végig, vagy ő gondolja végig, hogy mi lenne ha nem lenne a másik a házastársatok. Akkor vagy észbekap, hogy úristen én szeretem ezt a nőt/férfit, vagy jobb még most véget vetni a dolognak, hogy ne okozzatok később fájdalmat egymásnak. Meddig voltatok együtt házasság előtt?
2009. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy csak "bepánikoltál"? Nem tudom elképzelni, hogy így egyik napról a másikra elmúljon a szerelem... esetleg megijedtél, hogy elkötelezted magad?
2009. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon keményen dolgoznák rajta, hogy minden a régi legyen...Sokat beszélnék a párommal...Mindent az elejéről próbálnák kezdeni, mintha akkor ismerkedtünk meg...Szerelem elmúlik, de a szeretet megmarad. Szóval nincs semmi veszve. Nagy erőt fordítanák a dologra, mivel egy házasságból nem lehet, olyan könnyen kilépni. Kilépni ki lehet, de akkor meg minek volt az egész...Ha akkor jössz rá, amikor késő és rájössz, hogy az egész fölösleges volt, mert lehet csak egy fellángolás volt.
2009. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sose értettem miért kell rögtön, azonnal hamarjában összeházasodni.


Ha előtte 4-5 évet együtt éltetek volna ez nem fordul elő..

2009. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!