Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem mostanában? Csajozás?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem,régebben odavoltak értem a lányok,mindig volt bnőm,sokaknak tetszettem. De 1 éve vagy háromnegyed éve semmi sem jön össze a lányokkal. Mmint bnő szintre sem. Helyes izmos vagyok pedig. Önbizalmam lehet elment valami miatt? Mi történhetett? Mit tehetnék? Várom az ötleteket..

2012. máj. 13. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán, mert a lányok belátták, hogy a beképzelt, díszb*zik nem fogják semmire sem vinni az életben, így elkezdtek a belső felé is ragaszkodni.
2012. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bence_ ***** válasza:

Lelkileg szedd magad rendbe. Picit ne a lányokkal, hanem magaddal foglalkozz.

Roncshoz általában nem vonzódnak az emberek.

2012. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha az önbizalmad nem olyan erős, azt megérzik mások is, az is lehet, hogy emiatt. De nem biztos, nem lehet így megmondani. Mindenesetre próbáld meg visszaszerezni az önbizalmad, élvezd az életet akár barátnő nélkül is. Akkor biztosan vonzóbb leszel.

Hány éves vagy?

2012. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 CMD ***** válasza:

Lehet, hogy elérték azt a kort, mikor más dolgok lesznek fontosak számukra, és ez benned már nincs meg. Nem tudom hány éves vagy.


De van egy megoldás a problémára. Próbálkozz annál a korosztálynál, amelyiknél sikered volt. Annál most is az lesz.

2012. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos a kisugárzásod megváltozott,rossz irányba....
2012. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első ez nem vicces..nem vagyok beképzelt bunko f*sz..mindig azért szerettek mert aranyos voltam,ellehet velem beszélgetni..mit tehetnék? mi lehet a baj? mitől romlott meg az önbizalmam?
2012. máj. 13. 14:42
 7/10 anonim ***** válasza:

érdekes, de nekem is volt ilyen, pedig izmos, helyes vagyok... szerintem ez szimplán csak ilyen időszak most... másik évben 8 felkérésem volt és szoptak is le páran a diszkóban


22/F

2012. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mi hozhatná vissza az önbizalmam? :S
2012. máj. 13. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:
nem vegyél több wow gamecardot :D
2012. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
komolyan kell nagyon beszelni a lanyokkal hadjad hogy inkabb ok beszeljenek mert igy azt hiszik hogy erdekel a velemenyuk pedig valojaban le se szarod mit mond had erezze hogy o van a kozpontban aztan mond hogy okos lany vagy ezt minel bokkabb annal jobban elhiszi ez mindig mukodik mert a csajok alig varjak akadjon egy hule aki megakad a tutyimutyi kepukon na jo van egy par normal csaj is de az ritka
2012. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!