Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy jóképűnek mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy jóképűnek mondott (tényleg az vagyok=) ) srác vagyok és mégsem megy a csajozás. Milyen taktikát válasszak? Mostanában a nagyon figyelmes és kedves típus voltam. Azt hittem ez a csajoknál bejön. Lehet, hogy mégse?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Önmagadat add. Ha a kedvesség és a figyelmesség nálad taktika és nem alaptermészet, akkor már régen rossz. Minden lánynak bejön a kedvesség és a figyelmesség, de lehet hogy nálad erőltetettnek tűnik.
2009. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
A csajoknak a nagy bankszámla jön be.
2009. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem szép arc kell nekik, hanem izmos test..


(23/F)

KG

2009. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

és kevesebb ego...

19/L

2009. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

jó kisugárzás! Ha jól nézel ki de kevés az önbizalmad, az nem jön be a lányoknak! Legyél határozott, de ne rámenős! És tényleg az ego! Még ha jól is nézel ki ne hangoztasd, neten még oké, de az életben ne!

L18

2009. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
lehet leszavazni, de nekem az ilyen nem jön be... lehet hogy velem van a baj, de én a bunkó pasikhoz vonzódom.
2009. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nyitott vagy és kedves, és beszédes, mosolygós, azzal lehet csajt találni, főleg ha jóképű vagy mellé :-)

ne legyél gátlásos :-)))

2009. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Több önbizalom?! Most komolyan, kell ennél több, mint drága alanyunknak? Mert ő tényleg jó képű..

Szerintem először vegyél vissza abból a bizonyos "önbizalmadból", ami szerintem már-már ego.

2009. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a külsejével kapcsolatban értettem a több önbizalmat. Hanem hogy látsszon rajta hogy szeret élni, vagy nem is tudom. Hiába néz ki jól-lehet hogy helyesnek tartja magát de ez minden. Ha nem tud jól beszélgetni vagy ilyesmi, akkor kinézhet akárhogy.


Legyél figyelmes, udvarias, vicces, vagy komoly ha kell. Lehessen veled bármiről beszélgetni.

L18

2009. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem ÉN tartom magam jóképűnek,18 éves koromig el sem fogadtam ezt a titulust vagy mit sőt! Hanem mindenki más ezt mondja. A kedvesség és figyelmesség nem(mindig) taktika

Ha egy lány igazán bejön akkor ez teljesen természetes nálam.Különben ismerek olyan csajokat akiknél mintha a parasztság jönne be esküszöm,mert olyan palikra buknak,hogy phfü. Köszönöm a válaszokat! =) have a nice day

2009. aug. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!