Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szamit a korkulonbseg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szamit a korkulonbseg?

Figyelt kérdés
en amugy szeretek egy 38 eves ferfit es 26 vagyok....:)
2009. jún. 25. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít a kor ha valaki szeret valakit.Én 17 vagyok és akibe most annyira "belezúgtam" 28.de nem hiszem hogy vészes,mert ha együtt vagyunk fel se tűnik,csak éppenséggel Anyum ápolója,nem jöhetünk addig össze míg ott van anya,mert balhé lenne a kórházban :( De már várom meggyógyuljon anya,aztán lehet minden ;)
2009. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A párom 7,5 évvel idősebb,mint én.19évesen egy nagyon nagy szerelmet buktam el azzal,h alaposan be voltam szarva a köztünk lévő 8,5 évtől.Ma már tudom,h a félelmem alaptalan és gyerekes volt.Szóval szerintem ne engedd,h a körkülönbségtől való félelmed meggátoljon abban,h igazán boldog lehess azzal,akit szeretsz.Persze,lehet lesznek problémáitok időnként miatta,de szerintem vállalható.

Amúgy az ismerőseim között a csúcstartó a barátnőm,akiknél 12 év a korkülönbség.Már 2,5 éve boldogok együtt.

2009. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
apa-komplexus (még ha nem is tudnak/tudtok róla)
2009. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
korkülöNbség
2009. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia. Én 21, a barátom meg 34. Most nincs problémánk a korkülönbség miatt, de ha belegondolok, hogy mi lesz pár év múlva...azért bevallom félek.De senki sem tudja,hogy mit hoz a sors. Lehet, hogy valaki akik között kevés a korkülönbség nem élnek olyan boldogan, mint más nagy korkülönbséggel.
2009. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!