Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves vagyok van egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok van egy csaj aki szereelmes belém énis belé stb. beszologat mellesleg az eggyik legjobb haverom. Nagyon szeretjük egymást csak én elég félénk vagyok. Mit tegyek ez ügybe? Hagyjatok a hülye válaszokkal légyszives.

Figyelt kérdés
Jártunk és de aztán szétmentünk. Megin egymásba szerettünk és járni akarunk egymással, de én fiu létemre elég félénk vagyok. Pl: nem merek odamenni hozzá nagyon félek. Csak facebookon tudok vele jól elbeszélgetni. Suliba meg szoktuk néha ölelni egymást de nagyon talizni még nem is mér félénk vagyok meg azt oszt társam
2012. máj. 13. 08:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*haverom beszologat*
2012. máj. 13. 08:07
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a sz*rtól félsz, ha már jártatok? Miben merült ki az a járás?
2012. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
még nem járunk hanem csak akarunk ...
2012. máj. 13. 08:29
 4/14 A kérdező kommentje:
vagyis amikor jártunk akkorse mertem odamenni hozzá meg beszélni vle csak neten ...
2012. máj. 13. 08:29
 5/14 anonim ***** válasza:
ááá hogy neten jártatok XD na akkor járjatok neten még kb. 4 évet, közben majd megjön a bátorságod :D
2012. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
te . tanulj meg olvasni és szövegértés. nem csak neten oszt. társam is csak félek vele talizni meg odamenni hozzá a suliba. ( szoktunk is néha ölelkezni )
2012. máj. 13. 08:41
 7/14 anonim ***** válasza:
majd ha te előbb megtanulsz normálisan írni, akkor elolvasom rendesen, és válaszolok is normálisan :)
2012. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 DiMalto ***** válasza:
mit kell parázni,nem értem...menj oda és töltsd vele az időd,a többi majd jön magától....azt h ki mit mond nem kell figyelembe venni,ha "beszól" nagy ügy,csak irigy....
2012. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg éreztetni vele, hogy érdeklődsz iránta, Szemezz vele,tegyél aranyos megjegyzéseket, a frizurájára, a ruhájára, a cipőjére, a mosolyára. Mosolyogj rá sokat. Ha érzed, hogy veszi a jeleket, kérd meg valamire. Például, hogy adjon kölcsön egy könyvet. Ha igent mond, akkor nyert ügyed van. Hajrá!!!
2012. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettőtöknek!:))

Nagyon sokat segítettetek :) !

2012. máj. 13. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!