Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem még a barátom akkoris ha nem rideg, távolságtartó, hanem kedves vagyok? =/ Jó döntés szakítás után is meglepni szülinapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Tudom h sok pasi olyan, hogy szakitás után ha elég távolságtartó vagyok, még észhez térhetnek és rájöhetnek mien fontosak is vagyok, ezért nem szabad utánuk futni. A barátommal 2 és fél évet voltunk együtt, másfél honapja szakitottunk de beszélgetünk és és még szokta mondani hogy szeret. Hiányzik nagyon, hétfőn lesz 20 éves és ez alkalomból szeretném meglepni aznap, felköszönteni...jó döntés?
2011. febr. 18. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

:DDD Ejnye kislány, honnan "tudsz" te ilyeneket, ha hűvös vagy, akkor onnan tudja, hogy kellesz még neki. :D Ezen mekkorát röhögtem.


Te szereted őt, ő szeret téged, akkor miért szakítottatok?

Kár időt pazarolni a dologra, ha kellenél neki, már hajtana rád.

Csak időnként kéne egy kis "nosztalgia szex".

2011. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kridax ***** válasza:
Szerintem jó ötlet mert ha még beszéltek meg minden akkor van egybaráti(vagy erősebb)kötelék és ugyebár a felköszöntés barátoknál szokás :D
2011. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elsőhöz: ez köztudott :P ilyenkor kell h tartása legyen a nőnek és a pasi had jöjjön csak rá mekkora hülye volt, harcoljon érte... demindegy..:P nem én találtam ki ezt a "taktikát" :P
2011. febr. 18. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!