Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki 30 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki 30 éves kora után találta meg a párját? Mármint az igazit akivel családot is alapít?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert szerintem én még 5-7 éven belül sajnos tuti nem találom meg a párom.

Azért bízom benne, hogy utána talán.


24/L


2012. máj. 13. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont tegnap beszélgettem egy párral, akik 32 évesen találkoztak, 34 évesen született az első baba, és azóta is nagyon boldogok, szóval nem reménytelen :)
2012. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Család ugyan még odébb,de 32 voltam,jól megvagyunk,másfél éve.
2012. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért pont 5-7?

Amúgy 30 vagyok, és nem hogy család-alapítás nincs képben, még feleség-jelölt sincs :D

Szóval nekem már nincs más választásom, minthogy 30 után találjam meg a párom :D

2012. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam 5-7 évet, mert nem örülnék annak ha még 35 évesen is csak így egyedül lennék.
2012. máj. 13. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak mélypontok, amikor az ember azt hiszi, hogy na ő most jó darabig nem lesz képes ránézni a másik nemre. De általában nagy csalódások után sem szokott ez 1-2 évnél tovább tartani a valóságban. Sosem tudhatod, lehet, hogy egy fél év múlva, vagy akár már most a nyáron megtalálod, ha nem is keresed.

Amúgy én pl 4 év együttélés és egy eljegyzés után szakítottam a barátommal 25 évesen és azt hittem, hogy én már soha nem leszek szerelmes, mert egyszerűen képtelen lennék az érzelemre is, de akár csak megbízni annyira valakiben. Azóta 2 év telt el és fél éve boldog párkapcsolatban élek egy olyan sráccal, akit egyébként 10 éve ismerek és sose gndoltam volna, hogy egyszer egymásba szeretünk... Szóval sose tudhatod (pedig én még meg is mondtam ennek a srácnak, hogy SOHA nem leszek a barátnője, és amikor próbálkozott elutasítottam, végül úgy szerettem belé, hogy ő azt mondta, hogy akkor is szívesen találkozik velem, ha csak barátok maradunk)

2012. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Sok boldogságot Nektek!!! :)

2012. máj. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!