Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasidtól kapsz egy csöpögős sms-t, vagy csak akár szóban mint pl. kicsi életem kuglófjának egyetlen mazsolája az neked mennyire csöpögős? Mármint te ezt szereted vagy inkább furcsán nézel magad elé kb. hogy te jó ég?! :O

Figyelt kérdés
Egyik haverom nem régen jött össze egy csajjal és nem rég ezt írta neki sms-be. Mondtam neki sztem ez egy icipicit csöpögős de azért aranyos. A ti véleményetekre is kíváncsi lennék.
2012. máj. 2. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha őszintén szereti akkor..? Az a baj ha nem kaptok visszajelzést hogy mit érez a pasi az a baj, ha meg kaptok akkor meg az..és nem is mindegy hogy milyen ráadásul..
2012. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hat visszairnam neki:"Te tenyleg beteg vagy, vagy csak imadod a szappanoperakat"

En nem tudom mas csaj hogy van vele, de ha parom egyszer megprobalna ilyen rozsaszirmos, gyertyas vacsorat, en eskuszom kinyuvasztanam. Olyan kiabrandito ez a sok szappanopera kopirozas

Egyem azt a cunci munci kis mokus pofid te icipici cukorfalat

2012. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez azért egy kicsit tényleg csöpögős , meglehet azt neki máshogy is mondani/írni mennyire szereti :D
2012. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én örülnék ha a pasim ilyet írna vagy mondana de max azt kapom csak hogy "szeretlek". Nekem már bőven ez is elég. Viszont az utolsóval egyetértek. Meglehet írni vagy mondani kicsit másképpen is. Nem kell túlzásba vinni a dolgokat. 2.-nak pedig ha én kapnék a pasimtól gyertyafényes vacsorát akkor az lenne az egyik legszebb napom :) :D Szeretem ha egy pasi romantikus alkat. De ne vigye túlzásba azért.
2012. máj. 2. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Plagizált a pasi! Tini koromban olvastam egy regényt, azt hiszem Macskaköröm volt a címe. Abban mondta egy srác a főhős csajnak! De miért olvas pasi lányregényeket????
2012. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerem a barátomat. Igazi férfi. Egyetlenemnek hív.. és ez ideális.. :) Maximum akkor ereszt meg ilyeneket, ha viccelődni akar.. :D Akkor jót röhögünk rajta és én is mondok neki valami már-már izléstelen becenevet. :D
2012. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a romantikus csaj, de szerintem aranyosnak tartanám. Tudom, hogy legalább gondol rám :) Hülyének nem nézném :)
2012. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ismét ötös vagyok: bocsi rosszul írtam. A regényben is a csaj mondta a srácnak :D
2012. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néha nem zavar, de minden nap azért már erős. Nekem havonta 1-2 ilyennel már ki lehet elégíteni a csöpögés iránti vágyamat, többtől már inkább falramászok.
2012. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az furcsa ha egy csaj vmi lányos dolgot tesz. De ha egy lány tesz fiú dolgokat az miért olyan természetes dolog? :D Aranyosnak én is aranyosnak tartom ezt a srácot hogy ilyet írt a bnőjének mert legalább tényleg gondol rá de azért én még is emellett úgy érzem kicsit túlzásba esik. Ismerem a srácot ő inkább az a komoly nem a komolytalan típusú pasi de nem is annyira az az érzelgős. De még is ilyet írt :) :D
2012. máj. 2. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!