Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a barátomba és folyton más fiúk járnak a fejemben. Rosszul érzem magam emiatt, teljesen döntésképtelen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hónapja vagyok együtt életem első igazi fiújával, akivel 1 hónap után le is feküdtem. Úgy éreztem, hogy ő az igazi és soha nem fogjuk elhagyni egymást, de ez elmúlt. Semmiről nem tudunk beszélgetni és nem is kedves velem annyira. Nincs szívem elhagyni, mert közben egy kis buzgómócsing és igyekszik a kedvemre tenni, de gyakran bunkó is velem. (Pl. nála aludtam a hétvégén és végig gépezett, mintha ott se lennék. Vártam, hogy befejezi és majd kényeztet, de mindig csak felizgatott, aztán két perc múlva ott is hagyott. Ezt megcsinálta 3-4 alkalommal. Kérdeztem, hogy direkt csinálja-e és azt mondta, hogy igen... Most pedig mondja, hogy mennyire hiányzok neki, pedig ott lett volna az alkalom, de ő gépezett. Közben szóltam neki, hogy fejezze már be, de nem is foglalkozott velem. Egész nap az ágyán feküdtem és azt mondta, hogy nem lehetek ilyen lusta és menjünk már valahova. Aztán elmentünk boltba és amikor hazaértünk, én kint ültem a kertben és a bátyja barátnőjével beszélgettem, ő pedig bement a szobába és kockult.) Gondolkoztam már ezen, de nem tudok dönteni, mert félek, hogyha szakítok vele, akkor hiányozna és megbánnám, de vele se jó, mert úgy érzem, hogy kihasznál.

L/16; F/20

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. máj. 13. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
2 seg.gtitán
2012. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki , hogyan is érzel igazán.
2012. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írni akartam a legjobb barátnőmnek SMS-t a következő szöveggel: "K, nem tudom mi legyen D-vel, nem akarok vele lenni. :(" Ezt véletlenül D-nek (barátom) küldtem el és most ki akar rakni, amit megértek. Én sírok, mert nem akarom elveszíteni. Szeretem, a kérdés már nem érvényes...
2012. máj. 14. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!