Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy velem akarjon lenni, hogy többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
én úgy gondolom,hogy egy kapcsolatért minden nap meg kell küzdenünk és mindennap valamit bele kell tenni,de ő ezt nem így látja és fel se tűnik neki,hogy nem vagyok boldog mellette,már 2éve vagyunk együtt és én szeretem,de úgy érzem nem fog már olyan sokáig működni ez a kapcsolat(am ezt már vele is közöltem)ő si szeret és megértem ,hogy nincs ideje rám 7köznap,de úgy érzem,hogy amikor van egy ksi ideje akkor sem azon gondolkodik,hogy csináljunk valamit együtt,én egy pörgős lány vagyok utálom az elaposodott dolgokat ő úgy érzi szerintem,hogy ez jó így és,hogy felkelunk suli lefekzsunk ez jól működik így..Nekem egy oylan pasi kell,aki foglalkozik velem,nem zárkózott minidg mindenben csak a rosszat a negatívumot keresi teljesen az ellentétem..Rem vki értette miről akartam bezsélni és megköszönném a segítségeteket(tapasztalatokat is várok) :)
2012. máj. 14. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

2 év alatt mindig ilyen volt?Mert ha igen,akkor :Válts:)

Én is lehúztam így 2 évet valaki mellett,aki mellett sosem voltam elégedett. A programok és az egyéb dolgok amiket elvártam,csak kis ideig működtek,de igazából nem változott meg rendesen semmi.Nekem ez a tapasztalatom.Plusz azt írod, hogy nem vagy boldog mellette...fel sem tűnik neki,mert így kényelmes.

2012. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ő alapból ilyen, akkor ne akard megváltoztatni, keress egy jobban hozzád illőt.
2012. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem eddig nem volt ilyen,mostanában hanyagol el nagyon..
2012. máj. 14. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!