Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom többet figyeljen/foglalkozzon/legyen velem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Cseréld le.
2012. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan ez miben nyilvánul meg? írnál részletesebben erről? szívesens egítek :)
2012. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát manipulálni ne akard,meg kikényszeríteni se belőle a törődést.Ülj le vele beszélni és mond el, hogy nem vagy boldog,mert úgy érzed nagyon hanyagol...
2012. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el! Akkor biztosan többet fog foglalkozni veled ha még érez irántad valamit. Ha nem, akkor mindegy mit csinálsz.

Na de ne sarkítsuk le ennyire a dolgokat.

Mit takar pontosan hogy nem foglalkozik veled eleget? Szervezz közös programokat. Nem vagy te kisgyerek hogy úgy foglalkozni kelljen veled. Gondolom. Ha ő lusta arra, hogy figyelmet fordítson rád, akkor próbáld meg úgy intézni, hogy ne legyen más választása néha:) Ha nem akar veled közös programokat, vagy láthatóan nem érzi jól magát veled, akkor viszont tényleg szakíts vele.

Jó lenne viszont ha konkrét példákkal érzékeltetnéd a problémád súlyosságát. Mert nem kizárt, hogy csak te reagálod túl. Egyértelmű, hogy nem vagytok összenőve, nélküle is jól kell tudnod érezni magad. Tehát?:)

2012. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát abban nyilvánul meg hogy pl. többet van a haverjaival mint felem( ezt meg értem) de amikor a fiúk rólam beszélnek neki akkor nagyon sokszor nem érdekli a téma( de van amikor igen).. szerintem ez nála hangulatfüggő mert van amikor -pl. fészen- rám se ír ( csak bökdös xd) de van amikor egész éjszaka fent vagyunk és beszélünk ha már 1üt nem lehetünk(és akkor kb. 100x elmondja hogy mennyire imád és hogy mennyire hiányzom neki.. közös programunk még sosem volt ( amit piszkosul szégyellek) és amikor felhozom neki akkor "leráz" mert azt mondja hogy edzése van( bár ezt még csak 1x hoztam fel) úgyhogy a közös programmal várok hogy ő hozza fel.-bár már 1x-2x felhozta hogy el kéne mennünk moziba- ;- mert moziban jöttünk össze, csak akko a sulival voltunk..... még mielőtt megkérdezitek 13-ak vagyunk. és nem szeretnék veszekedést, hogy " nem való ez még nektek" meg stb. de azért valljuk be; a mai világba eléggé korán kezdik és 1-2 hétnél nem tartanak tovább ( kivételek) és szerintem azét 4 hónap ahhoz képest elég sok idő...
2012. márc. 29. 12:57
 6/14 A kérdező kommentje:
lefelejtettem hogy SZAKÍTÁS/LECSERÉLÉS/ (satöbbi hülyeségek) SZÓBA SEM JÖHETNEK! ;)
2012. márc. 29. 12:58
 7/14 anonim válasza:
Ahhoz képest hogy 13 éves vagy elég érett felfogásod van az alapján amit és ahogy irsz, viszont azt ne felejtsd el hogy a fiuk később érnek mint a lányok. Ez sajnos tényleg igy van. Én a helyedben beszélnék vele, lehet többször is el kell majd ugyan azt mondanod neki, de ezért semmi esetre se haragudj rá, biztos szeret téged, viszont még nem alakult ki egy normális értékrendje, fontossági sorrendje és még idő kell mire kialakul nála hogy kell kezelni egy kapcsolatot :) ne szomorkodj ez normális, majd kialakul minden :)
2012. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan érd el?

Majd ha olyan 18 éves lesz, akkor érett lesz agyilag és érzelmileg egy kapcsolatra. Addig csak ilyen se ilyen se olyan kapcsolat lesz köztetek.


A fiúk sokkal később érnek (nem sértésként!) szóval kár lenne elvárni tőlük, hogy a videojátékokon és a haverokon sokkal távolabb lássanak.


28/n

2012. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mármint 13 évesen. :D
2012. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, ahhoz képest, hogy 13 éves vagy, korrekten állsz hozzá a dologhoz/dolgokhoz.

Szerintem egy fiú/férfi később érik meg (egy nőhöz).

Én felkarolnám, ha már ennyire magabiztos vagy a kapcsolatotokat illetően. Ne várd el egy férfitól (főleg egy 13 évestől, aki nem férfi), tudja te mire vágysz?! Honnan tudná? nézzen sorozatokat és szerelmes filmeket? az életben kell megtapasztalnia, és nem a haveroktól fogja ezt megtanulni, hanem kitapasztalja (majd) egy nőnek a igényeit és ehhez mérten fog gesztusokat tenni. Én pl nem szeretem, ha folyamatosan nyitogatják az ajtót előre vagy feladják rám a kabátot, nem igénylem. Viszont egy férfinek muszáj toppon lennie, hogy a nő érdeklődését fenntartsa. Persze ez működhet nagyvonalúságon is: hogy odaadó, kedves és figyelmes vagy- és majd visszakapod-. De nem úgy kell kinéznie egy kapcsolatnak hogy minden fifti-fifti alapon működik. Nagyvonalúnak lenni annyi, hogy a másik fontosabb, mint Te magad, vagy az igényeid. Hidd el, ha nem elvárások elé állítod, hanem vele együtt haladsz, sokkal egyszerűbb és könnyebb lesz együtt felnőnötök :)

2012. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!