Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőm facebook-on szakított velem,nem is adott magyarázatot csak anyit mondott "bocs".Egy suliba járunk,de szóba sem áll velem...Én ezt nem tudom elviselni,hogy a semmiért szenvedek(mármint nem tettem semmi rosszat)
2012. máj. 14. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám. Aki ilyen tuskó azzal nem érdemes foglalkozni.
2012. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele

aki hülye (és bunkó) haljon meg

2012. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben visszaírnám, vagy a képébe vágnám élőben, hogy "neked sem kell sorban állni a bunkóságért". Ha élőben kapja frontálisan pofába, akkor lehetőleg jó hangosan, mikor sok érdekbarátja ott van körülötte.
2012. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

én feltorném a facebook ját és megaláznám

mert mekkora pofátlanság az hogy egy suliba jártok egy facen-n szkít veled?

2012. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csajozz be gyorsan,és ne siránkozz!


Lehet h a végén még ő fog könyörögni!:-)

2012. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wolfgang válasza:

Nem tudsz ellene semmit tenni. Ha nem akarja, úgysem fogja elmondani, hogy miért. Ne keresd, ne állj szóba vele te sem. És keresd azért egy kicsit magadban is a hibát. Biztos nem csináltál semmit rosszul?

Ezzel nem azt mondom, hogy te vagy a hibás, hanem hogy esetleg te is lehetnél. Persze az meg az ő hibája, hogy még csak meg sem akarja beszélni veled...

De mindent összevetve szerintem hagyd a francba. Egy ilyen után nem hiszem hogy újra a régi lehetne a kapcsolatotok... Talán jobban jársz, ha keresel valaki mást.

2012. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Zilkutyu!

Te aztán tutira vágod a frankót!:)

És állatira igazad is van:)))))

2012. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az igazságérzetedtől függ a javaslatom. Amennyiben kevésbé hangsúlyos, úgy egyszerűen továbblépsz, és úgy teszel, mintha kicsit sem érdekelne (ezzel jársz a legjobban, mert az ilyen hülye p1csától jobb még korán megszabadulni).


Ha az igazságérzeted komoly motiváció, akkor sarokba szorítod és számon kéred rajta, csak hogy tudja, a tetteiért vállalnia kell a felelősséget, nem lehet ennyire gyáva szar (megsúgom, nekem ez a mentalitásom, és nem változtat semmin sem, csak te leszel a paraszt, na mindegy). Utána pedig életbe lép az első pont, azaz hálát adsz az égnek, hogy megszabadultál tőle, szarsz a fejére és éled az életed boldogan.


Végső soron egy a közös mindkettőben: az ilyen nyomorékot röhögve kell otthagyni. Felb*sz, amikor a kis fiatal bakfisok azt hiszik, a párkapcsolat csak csókok, kézfogás és szerelmes lebegés, hanem nagy FELELŐSSÉG is, mert egy másik ember lelkiállapota függ minden tettedtől.


Ja, és nagyon jól mondta az egyik előző hozzászóló: ha gyorsan becsajozol, kicsit se lepődj meg, ha az exbarátnőd egyszer csak megkeres, hogy szeretné veled újra kezdeni...

2012. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!